Вижте последния изигран мач от текущия сезон
Верея (СтЗ) - Ботев 11.02.2017 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Оборище (Пн) 08.02.2017 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Пирин (Бл) 15.12.2016 17:30, "А" група, 19 кръг
Нефтохимик - Ботев 09.12.2016 17:30, "А" група, 18 кръг
Ботев - Верея (СтЗ) 05.12.2016 17:30, "А" група, 17 кръг
Славия - Ботев 30.11.2016 15:00, "А" група, 16 кръг
Ботев - Лудогорец 26.11.2016 17:30, "А" група, 15 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев 20.11.2016 15:00, "А" група, 14 кръг
Ботев - ОФК "Левски" - Карлово 11.11.2016 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Монтана - Ботев 03.11.2016 15:30, "А" група, 13 кръг
Ботев - Левски (Сф) 30.10.2016 17:30, "А" група, 12 кръг
Ботев - Нефтохимик 27.10.2016 20:00, Купа на България, 1/8 финал
Ботев - Черно море 22.10.2016 15:00, "А" група, 11 кръг
Берое - Ботев 16.10.2016 17:30, "А" група, 10 кръг
ОФК "Левски" - Карлово - Ботев 07.10.2016 16:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ЦСКА - София 01.10.2016 17:30, "А" група, 9 кръг
Дунав (Рс) - Ботев 24.09.2016 21:15, "А" група, 8 кръг
Пирин (ГД) - Ботев 21.09.2016 16:00, Купа на България, 1/16 финал
Ботев - Локомотив (ГО) 17.09.2016 17:00, "А" група, 7 кръг
Пирин (Бл) - Ботев 11.09.2016 19:00, "А" група, 6 кръг
Ботев - Нефтохимик 27.08.2016 19:00, "А" група, 5 кръг
Верея (СтЗ) - Ботев 22.08.2016 20:00, "А" група, 4 кръг
Ботев - Славия 15.08.2016 20:00, "А" група, 3 кръг
Лудогорец - Ботев 06.08.2016 21:15, "А" група, 2 кръг
Ботев - Локомотив (Пд) 30.07.2016 19:00, "А" група, 1 кръг
Ботев - Верея (СтЗ) 22.07.2016 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Септември (Сф) 15.07.2016 18:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК "Трявна" 14.07.2016 19:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Нефтохимик 10.07.2016 19:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ЦСКА (втори отбор) 09.07.2016 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Етър 1924 Вт 06.07.2016 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Оборище (Пн) 29.06.2016 18:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Евроколеж (Пловдив) 24.06.2016 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Лудогорец 27.05.2016 18:00, "А" група, 36 кръг
Черно море - Ботев 14.05.2016 18:00, "А" група, 34 кръг
Ботев - Берое 11.05.2016 18:00, "А" група, 33 кръг
Славия - Ботев 07.05.2016 17:30, "А" група, 32 кръг
Ботев - Пирин (Бл) 29.04.2016 17:15, "А" група, 31 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев 24.04.2016 17:30, "А" група, 30 кръг
Ботев - Монтана 16.04.2016 17:00, "А" група, 29 кръг
Левски (Сф) - Ботев 09.04.2016 20:00, "А" група, 28 кръг
Лудогорец - Ботев 03.04.2016 20:15, "А" група, 27 кръг
Дунав (Рс) - Ботев 26.03.2016 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Черно море 13.03.2016 14:00, "А" група, 25 кръг
Берое - Ботев 06.03.2016 16:15, "А" група, 24 кръг
Ботев - Славия 03.03.2016 14:00, "А" група, 23 кръг
Пирин (Бл) - Ботев 28.02.2016 15:30, "А" група, 22 кръг
Ботев - Локомотив (Пд) 20.02.2016 13:00, "А" група, 21 кръг
Ботев - ФК Домжале 11.02.2016 16:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Черноморец Одеса 08.02.2016 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Ягодина 05.02.2016 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Нийрегихаза Спартакус ФК 31.01.2016 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Висла (Краков) 28.01.2016 16:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Поли Тимишоара 23.01.2016 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Монтана - Ботев 13.12.2015 14:00, "А" група, 20 кръг
Ботев - Левски (Сф) 05.12.2015 14:00, "А" група, 19 кръг
Ботев - Лудогорец 02.12.2015 14:00, "А" група, 18 кръг
Литекс - Ботев 28.11.2015 16:30, "А" група, 17 кръг
Черно море - Ботев 22.11.2015 14:00, "А" група, 16 кръг
Ботев - България U21 12.11.2015 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Берое 08.11.2015 14:00, "А" група, 15 кръг
Славия - Ботев 30.10.2015 14:30, "А" група, 14 кръг
ФК "Созопол" - Созопол - Ботев 27.10.2015 15:00, Купа на България, 1/8 финал
Ботев - Пирин (Бл) 23.10.2015 15:00, "А" група, 13 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев 17.10.2015 20:00, "А" група, 12 кръг
Ботев - Оборище (Пн) 10.10.2015 16:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Монтана 04.10.2015 16:00, "А" група, 11 кръг
Левски (Сф) - Ботев 28.09.2015 20:00, "А" група, 10 кръг
Септември Симитли - Ботев 23.09.2015 16:00, Купа на България, 1/16 финал
Лудогорец - Ботев 19.09.2015 20:00, "А" група, 9 кръг
Ботев - Литекс 12.09.2015 16:15, "А" група, 8 кръг
Ботев - Локомотив (ГО) 05.09.2015 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Черно море 29.08.2015 17:30, "А" група, 7 кръг
Берое - Ботев 22.08.2015 20:00, "А" група, 6 кръг
Ботев - Славия 16.08.2015 17:30, "А" група, 5 кръг
Пирин (Бл) - Ботев 09.08.2015 20:00, "А" група, 4 кръг
Ботев - Локомотив (Пд) 01.08.2015 18:30, "А" група, 3 кръг
Монтана - Ботев 25.07.2015 18:30, "А" група, 2 кръг
Ботев - Левски (Сф) 18.07.2015 18:30, "А" група, 1 кръг
Ботев - Септември (Сф) 10.07.2015 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Славия 07.07.2015 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Пирин (Рз) 04.07.2015 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Оборище (Пн) 30.06.2015 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Пирин (Бл) 24.06.2015 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Локомотив (Сф) 31.05.2015 18:00, "А" група, 32 кръг
Берое - Ботев 23.05.2015 17:30, "А" група, 31 кръг
Ботев - ЦСКА 16.05.2015 17:30, "А" група, 30 кръг
Литекс - Ботев 11.05.2015 19:45, "А" група, 29 кръг
Ботев - Лудогорец 03.05.2015 15:15, "А" група, 28 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев 26.04.2015 17:00, "А" група, 27 кръг
Ботев - Берое 18.04.2015 17:00, "А" група, 26 кръг
ЦСКА - Ботев 10.04.2015 20:00, "А" група, 25 кръг
Ботев - Литекс 05.04.2015 17:00, "А" група, 24 кръг
Лудогорец - Ботев 22.03.2015 13:00, "А" група, 23 кръг
Ботев - ЦСКА 15.03.2015 15:30, "А" група, 22 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев 10.03.2015 17:30, "А" група, 21 кръг
Ботев - Марек 02.03.2015 15:30, "А" група, 20 кръг
Ботев - Славия 21.02.2015 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Локомотив (ГО) 15.02.2015 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Торпедо Кутаиси (Грузия) 10.02.2015 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Газ Метан (Румъния) 07.02.2015 15:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Гурник Забже (Полша) 04.02.2015 15:30, Контролни срещи, 1 кръг
Оборище (Пн) - Ботев 31.01.2015 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Ботев U21 30.01.2015 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Берое 24.01.2015 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Лудогорец - Ботев 14.12.2014 12:30, "А" група, 19 кръг
Ботев - Хасково 07.12.2014 14:00, "А" група, 18 кръг
Ботев - Локомотив (Пд) 03.12.2014 13:00, Купа на България, 1/8 финал
Славия - Ботев 29.11.2014 13:30, "А" група, 17 кръг
Ботев - Левски (Сф) 23.11.2014 13:15, "А" група, 16 кръг
Ботев - ФК Пантракикос 15.11.2014 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Литекс - Ботев 08.11.2014 17:30, "А" група, 15 кръг
Черно море - Ботев 02.11.2014 14:30, "А" група, 14 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев 28.10.2014 17:45, Купа на България, 1/8 финал
Ботев - Берое 24.10.2014 16:00, "А" група, 13 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев 19.10.2014 13:30, "А" група, 12 кръг
ЦСКА - Ботев 03.10.2014 18:45, "А" група, 11 кръг
Ботев - Локомотив (Пд) 27.09.2014 17:00, "А" група, 10 кръг
Локомотив (Мз) - Ботев 23.09.2014 16:00, Купа на България, 1/16 финал
Марек - Ботев 20.09.2014 17:00, "А" група, 9 кръг
Ботев - Лудогорец 12.09.2014 17:00, "А" група, 8 кръг
Хасково - Ботев 30.08.2014 18:00, "А" група, 7 кръг
Ботев - Славия 24.08.2014 17:45, "А" група, 6 кръг
Левски (Сф) - Ботев 17.08.2014 20:00, "А" група, 5 кръг
Лудогорец - Ботев 13.08.2014 20:30, Суперкупа, Финал
Ботев - Литекс 09.08.2014 18:00, "А" група, 4 кръг
Ботев - Черно море 03.08.2014 18:00, "А" група, 3 кръг
Ботев - Верея (СтЗ) 01.08.2014 13:00, Контролни срещи, 1 кръг
Берое - Ботев 27.07.2014 20:00, "А" група, 2 кръг
Санкт Пьолтен - Ботев 24.07.2014 22:05, Лига Европа, Втори предварителен
Ботев - Локомотив (Сф) 20.07.2014 18:30, "А" група, 1 кръг
Ботев - Санкт Пьолтен 17.07.2014 19:45, Лига Европа, Втори предварителен
ФК Либертас Сан Марино - Ботев 10.07.2014 21:30, Лига Европа, Първи предварителен
Ботев - ФК Либертас Сан Марино 03.07.2014 19:45, Лига Европа, Първи предварителен
Ботев - Ботев U21 28.06.2014 10:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Хасково 27.06.2014 18:30, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - НК Целе Словения 21.06.2014 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Слован Братислава 19.06.2014 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Адмира Вакер 17.06.2014 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Занкт Пьолтен 14.06.2014 16:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Лудогорец 15.05.2014 19:15, Купа на България, Финал
Ботев - ЦСКА 11.05.2014 15:30, "А" група, 39 кръг
Литекс - Ботев 08.05.2014 19:30, "А" група, 38 кръг
Ботев - Лудогорец 03.05.2014 16:15, "А" група, 37 кръг
Черно море - Ботев 30.04.2014 17:15, "А" група, 36 кръг
Ботев - Левски (Сф) 26.04.2014 16:15, "А" група, 35 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев 23.04.2014 16:00, Купа на България, 1/2 финал
Локомотив (Пд) - Ботев 19.04.2014 16:15, "А" група, 34 кръг
Ботев - Локомотив (Сф) 16.04.2014 16:15, Купа на България, 1/2 финал
ЦСКА - Ботев 10.04.2014 19:30, "А" група, 32 кръг
Ботев - Литекс 06.04.2014 15:45, "А" група, 31 кръг
Лудогорец - Ботев 30.03.2014 19:30, "А" група, 30 кръг
Ботев - Черно море 26.03.2014 15:00, "А" група, 29 кръг
Левски (Сф) - Ботев 22.03.2014 16:15, "А" група, 28 кръг
Ботев - Левски (Сф) 19.03.2014 14:00, Купа на България, 1/4 финал
Ботев - Локомотив (Пд) 16.03.2014 14:00, "А" група, 27 кръг
Левски (Сф) - Ботев 12.03.2014 16:15, Купа на България, 1/4 финал
Ботев - Локомотив (Сф) 08.03.2014 13:30, "А" група, 26 кръг
Нефтохимик - Ботев 02.03.2014 15:30, "А" група, 25 кръг
Ботев - Лудогорец 23.02.2014 14:00, "А" група, 24 кръг
Ботев - Мика 13.02.2014 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Слобода 12.02.2014 16:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Дукла Прага 08.02.2014 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Енисей 05.02.2014 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Заглембе Любин 02.02.2014 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Уфа 25.01.2014 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Сион 22.01.2014 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Черно море - Ботев 16.12.2013 14:00, "А" група, 23 кръг
Ботев - Берое 12.12.2013 14:00, "А" група, 22 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев 08.12.2013 14:00, "А" група, 21 кръг
Ботев - ЦСКА 05.12.2013 14:00, "А" група, 20 кръг
Славия - Ботев 01.12.2013 14:00, "А" група, 19 кръг
Ботев - Черноморец (Бс) 24.11.2013 14:30, "А" група, 18 кръг
Ботев - Черно море 17.11.2013 13:30, Купа на България, 1/8 финал
Любимец - Ботев 10.11.2013 14:30, "А" група, 17 кръг
Черно море - Ботев 07.11.2013 14:45, Купа на България, 1/8 финал
Ботев - Литекс 02.11.2013 14:40, "А" група, 16 кръг
Пирин (ГД) - Ботев 30.10.2013 14:00, "А" група, 15 кръг
Левски (Сф) - Ботев 26.10.2013 15:15, "А" група, 14 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев 20.10.2013 16:00, "А" група, 13 кръг
Нефтохимик - Ботев 12.10.2013 15:00, Купа на България, 1/16 финал
Ботев - Нефтохимик 05.10.2013 16:00, "А" група, 12 кръг
Лудогорец - Ботев 28.09.2013 20:30, "А" група, 11 кръг
Ботев - Черно море 25.09.2013 16:00, "А" група, 10 кръг
Берое - Ботев 22.09.2013 21:00, "А" група, 9 кръг
Ботев - Нефтохимик 18.09.2013 17:00, Купа на България, 1/16 финал
Ботев - Локомотив (Пд) 14.09.2013 16:00, "А" група, 8 кръг
ЦСКА - Ботев 01.09.2013 20:00, "А" група, 7 кръг
Ботев - Раковски 2011 28.08.2013 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев Пд - Славия 25.08.2013 18:00, "А" група, 6 кръг
Ботев - Раковски 2011 21.08.2013 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Черноморец Бс - Ботев Пд 18.08.2013 19:00, "А" група, 5 кръг
Ботев Пд - Любимец 11.08.2013 18:00, "А" група, 4 кръг
VfB Stuttgart 1893 e.V. - Ботев 08.08.2013 21:20, Лига Европа, Първи предварителен
Литекс - Ботев Пд 04.08.2013 21:00, "А" група, 3 кръг
Ботев - VfB Stuttgart 1893 e.V. 01.08.2013 20:30, Лига Европа, Първи предварителен
Ботев Пд - Пирин ГД 28.07.2013 18:00, "А" група, 2 кръг
Ботев - HŠK Zrinjski Mostar 25.07.2013 20:00, Лига Европа, Втори предварителен
Ботев Пд - Левски Сф 21.07.2013 17:30, "А" група, 1 кръг
HŠK Zrinjski Mostar - Ботев 18.07.2013 19:30, Лига Европа, Втори предварителен
Ботев - Раковски 2011 13.07.2013 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Футбольный клуб "Астана" 11.07.2013 19:30, Лига Европа, Трети предварителен
Футбольный клуб "Астана" - Ботев 04.07.2013 16:00, Лига Европа, Трети предварителен
Ботев - Адмира Вакер 29.06.2013 18:00, Контролни срещи, 1 кръг
Зноймо - Ботев 27.06.2013 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Кубан Краснодар 22.06.2013 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - MFK Ružomberok 19.06.2013 17:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев Пд - Етър 1924 Вт 25.05.2013 18:00, "А" група, 30 кръг
Лудогорец - Ботев Пд 22.05.2013 20:00, "А" група, 29 кръг
Ботев Пд - Ботев Вр 18.05.2013 17:30, "А" група, 28 кръг
Миньор Пк - Ботев Пд 13.05.2013 18:00, "А" група, 27 кръг
Ботев Пд - Локомотив Пд 08.05.2013 17:00, "А" група, 26 кръг
ЦСКА - Ботев Пд 04.05.2013 19:30, "А" група, 25 кръг
Ботев Пд - Литекс 28.04.2013 15:45, "А" група, 24 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев 20.04.2013 17:00, "А" група, 23 кръг
Ботев Пд - Пирин ГД 13.04.2013 17:00, "А" група, 22 кръг
Берое - Ботев Пд 10.04.2013 18:00, "А" група, 21 кръг
Ботев Пд - Черно море 06.04.2013 17:00, "А" група, 20 кръг
Монтана - Ботев Пд 31.03.2013 14:00, "А" група, 19 кръг
Ботев - Видима Раковски 22.03.2013 16:00, Контролни срещи, 1 кръг
Черноморец Бс - Ботев Пд 15.03.2013 17:00, "А" група, 18 кръг
Ботев Пд - Левски Сф 09.03.2013 15:00, "А" група, 17 кръг
Славия - Ботев Пд 01.03.2013 15:30, "А" група, 16 кръг
Ботев - Черноморец (Бс) 23.02.2013 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Ростов 14.02.2013 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Слован Либерец 12.02.2013 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Теплице 09.02.2013 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Дукла Прага 06.02.2013 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
ФК Корона Келце - Ботев 03.02.2013 15:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК Химки 29.01.2013 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - Чавдар (Етрополе) 23.01.2013 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев - ФК "Свиленград-1921" 19.01.2013 14:00, Контролни срещи, 1 кръг
Ботев Пд - Славия 16.12.2012 13:00, Купа на България, 2 кръг
Етър 1924 Вт - Ботев Пд 08.12.2012 14:00, "А" група, 15 кръг
Славия - Ботев Пд 02.12.2012 13:00, Купа на България, 2 кръг
Ботев Пд - Лудогорец 28.11.2012 14:30, "А" група, 14 кръг
Ботев Пд - Евроколеж (Пловдив) 24.11.2012 13:00, Купа на България, 1 кръг
Ботев Вр - Ботев Пд 17.11.2012 14:30, "А" група, 13 кръг
Ботев Пд - Миньор Пк 10.11.2012 14:30, "А" група, 12 кръг
Локомотив Пд - Ботев Пд 04.11.2012 14:30, "А" група, 11 кръг
Евроколеж (Пловдив) - Ботев Пд 30.10.2012 13:00, Купа на България, 1 кръг
Ботев Пд - ЦСКА 27.10.2012 16:00, "А" група, 10 кръг
Литекс - Ботев Пд 21.10.2012 18:00, "А" група, 9 кръг
Ботев Пд - Локомотив Сф 06.10.2012 16:00, "А" група, 8 кръг
Пирин ГД - Ботев Пд 29.09.2012 17:00, "А" група, 7 кръг
Ботев Пд - Берое 22.09.2012 17:00, "А" група, 6 кръг
Черно море - Ботев Пд 15.09.2012 17:00, "А" група, 5 кръг
Ботев Пд - Монтана 01.09.2012 18:00, "А" група, 4 кръг
Ботев Пд - Черноморец Бс 26.08.2012 18:00, "А" група, 3 кръг
Левски Сф - Ботев Пд 19.08.2012 20:00, "А" група, 2 кръг
Ботев Пд - Славия 11.08.2012 18:00, "А" група, 1 кръг
Ботев Пд - Спортист (Своге) 30.05.2012 17:00, Бараж за влизане в "А" група, 1 кръг
Ботев Пд - Сливен 2000 23.05.2012 18:00, "Б" група, 27 кръг
Несебър - Ботев Пд 19.05.2012 18:00, "Б" група, 26 кръг
Любимец - Ботев Пд 12.05.2012 18:00, "Б" група, 25 кръг
Ботев Пд - Добруджа 05.05.2012 18:00, "Б" група, 24 кръг
Доростол 2003 - Ботев Пд 28.04.2012 17:00, "Б" група, 23 кръг
Ботев Пд - Етър 1924 Вт 21.04.2012 17:00, "Б" група, 22 кръг
Спартак (Вн) - Ботев Пд 11.04.2012 17:00, "Б" група, 21 кръг
Ботев Пд - Нефтохимик 07.04.2012 17:00, "Б" група, 20 кръг
Черноморец Поморие - Ботев Пд 01.04.2012 17:00, "Б" група, 19 кръг
Етър 1924 Вт - Ботев Пд 24.03.2012 15:30, "Б" група, 18 кръг
Ботев Пд - Несебър 18.03.2012 15:30, "Б" група, 17 кръг
Доростол 2003 - Ботев 10.03.2012 15:30, "Б" група, 16 кръг
Ботев Пд - Нефтохимик 03.03.2012 15:30, "Б" група, 15 кръг
Любимец - Ботев 26.11.2011 14:30, "Б" група, 14 кръг
Ботев Пд - Черноморец Поморие 19.11.2011 14:00, "Б" група, 13 кръг
Ботев Пд - Сливен 2000 13.11.2011 14:30, "Б" група, 12 кръг
Спартак (Вн) - Ботев Пд 06.11.2011 14:30, "Б" група, 11 кръг
Ботев Пд - Добруджа 28.10.2011 14:30, "Б" група, 10 кръг
Ботев Пд - Етър 1924 Вт 16.10.2011 16:00, "Б" група, 9 кръг
Несебър - Ботев Пд 01.10.2011 16:00, "Б" група, 8 кръг
Ботев Пд - Доростол 2003 24.09.2011 17:00, "Б" група, 7 кръг
Нефтохимик - Ботев Пд 17.09.2011 19:00, "Б" група, 6 кръг
Ботев Пд - Любимец 10.09.2011 17:00, "Б" група, 5 кръг
Черноморец Поморие - Ботев Пд 03.09.2011 17:00, "Б" група, 4 кръг
Сливен 2000 - Ботев Пд 27.08.2011 18:00, "Б" група, 3 кръг
Ботев Пд - Спартак (Вн) 20.08.2011 18:00, "Б" група, 2 кръг
Добруджа - Ботев Пд 13.08.2011 18:00, "Б" група, 1 кръг
Ботев Пд - Нефтохимик 05.06.2011 18:00, , 38 кръг
ФК "Розова долина" - Казанлък - Ботев Пд 29.05.2011 18:00, , 37 кръг
ФК "Габровница-04" - Г. Сахране - Ботев Пд 22.05.2011 18:00, ЮИ "В" група, 36 кръг
Ботев Пд - ФК "Ботев" - Гълъбово 18.05.2011 18:00, ЮИ "В" група, 35 кръг
ФК "Стамболово-2007" - Ботев Пд 15.05.2011 18:00, ЮИ "В" група, 34 кръг
Ботев Пд - ФК "Созопол" - Созопол 08.05.2011 18:00, , 33 кръг
ФК "Родопа-1927" - Смолян - Ботев Пд 04.05.2011 18:00, , 32 кръг
Ботев Пд - ФК "Марица" - Пловдив 01.05.2011 18:00, , 31 кръг
ФК "Арда" - Кърджали - Ботев Пд 22.04.2011 17:00, , 30 кръг
Ботев Пд - ФК "Свиленград-1921" 17.04.2011 17:00, , 29 кръг
ФК "Тунджа-2006" - Ягода - Ботев Пд 13.04.2011 17:00, ЮИ "В" група, 28 кръг
Ботев Пд - ФК "ИТД - Гигант" - Съединение 10.04.2011 17:00, , 27 кръг
ФК "Тунджа-1915" - Ямбол - Ботев Пд 03.04.2011 17:00, , 26 кръг
Ботев Пд - ФК "Хеброс-1921" - Харманли 27.03.2011 15:00, , 25 кръг
ФК "Загорец" - Нова Загора - Ботев Пд 23.03.2011 15:00, , 24 кръг
Ботев Пд - ФК "Димитровград-1947" 20.03.2011 15:00, , 23 кръг
ФК "Чирпан" - Ботев Пд 13.03.2011 15:00, , 22 кръг
Ботев Пд - ОФК "Левски" - Карлово 06.03.2011 15:00, , 21 кръг
ФК "Асеновец-2005" - Ботев Пд 27.02.2011 14:00, , 20 кръг
Нефтохимик - Ботев Пд 28.11.2010 14:30, , 19 кръг
Ботев Пд - ФК "Розова долина" - Казанлък 24.11.2010 14:30, ЮИ "В" група, 18 кръг
Ботев Пд - ФК "Габровница-04" - Г. Сахране 14.11.2010 14:30, , 17 кръг
ФК "Ботев" - Гълъбово - Ботев Пд 07.11.2010 14:30, , 16 кръг
Ботев Пд - ФК "Стамболово-2007" 31.10.2010 14:30, , 15 кръг
ФК "Созопол" - Созопол - Ботев Пд 27.10.2010 14:30, , 14 кръг
Ботев Пд - ФК "Родопа-1927" - Смолян 24.10.2010 14:30, , 13 кръг
ФК "Марица" - Пловдив - Ботев Пд 17.10.2010 16:00, , 12 кръг
Ботев Пд - ФК "Арда" - Кърджали 10.10.2010 16:00, , 11 кръг
ФК "Свиленград-1921" - Ботев Пд 06.10.2010 16:00, , 10 кръг
Ботев Пд - ФК "Тунджа-2006" - Ягода 03.10.2010 16:00, , 9 кръг
ФК "ИТД - Гигант" - Съединение - Ботев Пд 26.09.2010 17:00, , 8 кръг
Ботев Пд - ФК "Тунджа-1915" - Ямбол 19.09.2010 17:00, , 7 кръг
ФК "Хеброс-1921" - Харманли - Ботев Пд 12.09.2010 17:00, , 6 кръг
Ботев Пд - ФК "Загорец" - Нова Загора 08.09.2010 17:00, , 5 кръг
ФК "Димитровград-1947" - Ботев Пд 05.09.2010 17:00, , 4 кръг
Ботев Пд - ФК "Чирпан" 29.08.2010 18:00, , 3 кръг
ОФК "Левски" - Карлово - Ботев Пд 22.08.2010 18:00, , 2 кръг
Ботев Пд - ФК "Асеновец-2005" 15.08.2010 18:00, , 1 кръг
Пирин (Бл) - Ботев Пд 16.05.2010 17:00, "А" група, 30 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Мз) 08.05.2010 17:00, "А" група, 29 кръг
Спортист (Своге) - Ботев Пд 02.05.2010 17:00, "А" група, 28 кръг
Ботев Пд - Берое 25.04.2010 17:00, "А" група, 27 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев Пд 21.04.2010 17:00, "А" група, 26 кръг
Ботев Пд - Черноморец (Бс) 18.04.2010 17:00, "А" група, 25 кръг
ЦСКА - Ботев Пд 14.04.2010 17:00, "А" група, 24 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Сф) 10.04.2010 17:00, "А" група, 23 кръг
Славия - Ботев Пд 04.04.2010 17:00, "А" група, 22 кръг
Ботев Пд - Литекс 28.03.2010 17:00, "А" група, 21 кръг
Миньор (Пк) - Ботев Пд 24.03.2010 17:00, "А" група, 20 кръг
Ботев Пд - Черно море 20.03.2010 17:00, "А" група, 19 кръг
Ботев Пд - Сливен 2000 13.03.2010 17:00, "А" група, 18 кръг
Монтана - Ботев Пд 07.03.2010 17:00, "А" група, 17 кръг
Ботев Пд - Левски (Сф) 27.02.2010 17:00, "А" група, 16 кръг
Ботев Пд - Пирин (Бл) 05.12.2009 17:00, "А" група, 15 кръг
Локомотив (Мз) - Ботев Пд 28.11.2009 17:00, "А" група, 14 кръг
Ботев Пд - Спортист (Своге) 21.11.2009 17:00, "А" група, 13 кръг
Берое - Ботев Пд 07.11.2009 17:00, "А" група, 12 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Пд) 31.10.2009 17:00, "А" група, 11 кръг
Черноморец (Бс) - Ботев Пд 24.10.2009 17:00, "А" група, 10 кръг
Ботев Пд - ЦСКА 17.10.2009 17:00, "А" група, 9 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев Пд 03.10.2009 17:00, "А" група, 8 кръг
Ботев Пд - Славия 26.09.2009 17:00, "А" група, 7 кръг
Литекс - Ботев Пд 20.09.2009 17:00, "А" група, 6 кръг
Ботев Пд - Миньор (Пк) 14.09.2009 17:00, "А" група, 5 кръг
Черно море - Ботев Пд 30.08.2009 17:00, "А" група, 4 кръг
Сливен 2000 - Ботев Пд 22.08.2009 17:00, "А" група, 3 кръг
Ботев Пд - Монтана 15.08.2009 17:00, "А" група, 2 кръг
Левски (Сф) - Ботев Пд 08.08.2009 17:00, "А" група, 1 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев Пд 13.06.2009 17:00, "А" група, 30 кръг
Ботев Пд - Вихрен 31.05.2009 17:00, "А" група, 29 кръг
Пирин (Бл) - Ботев Пд 23.05.2009 17:00, "А" група, 28 кръг
Ботев Пд - Миньор (Пк) 17.05.2009 13:00, "А" група, 27 кръг
Славия - Ботев Пд 08.05.2009 16:00, "А" група, 26 кръг
Ботев Пд - Спартак (Вн) 04.05.2009 16:00, "А" група, 25 кръг
ЦСКА - Ботев Пд 26.04.2009 19:30, "А" група, 24 кръг
Ботев Пд - Сливен 2000 23.04.2009 16:00, "А" група, 23 кръг
Беласица (Пч) - Ботев Пд 17.04.2009 17:00, "А" група, 22 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Мз) 12.04.2009 17:00, "А" група, 21 кръг
Литекс - Ботев Пд 04.04.2009 19:00, "А" група, 20 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Сф) 23.03.2009 16:00, "А" група, 19 кръг
Черно море - Ботев Пд 18.03.2009 15:30, "А" група, 18 кръг
Ботев Пд - Левски (Сф) 14.03.2009 13:00, "А" група, 17 кръг
Черноморец (Бс) - Ботев Пд 07.03.2009 19:00, "А" група, 16 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Пд) 29.11.2008 14:30, "А" група, 15 кръг
Вихрен - Ботев Пд 22.11.2008 14:30, "А" група, 14 кръг
Ботев Пд - Пирин (Бл) 15.11.2008 14:30, "А" група, 13 кръг
Миньор (Пк) - Ботев Пд 08.11.2008 14:30, "А" група, 12 кръг
Ботев Пд - Славия 03.11.2008 14:00, "А" група, 11 кръг
Спартак (Вн) - Ботев Пд 24.10.2008 18:00, "А" група, 10 кръг
Ботев Пд - ЦСКА 19.10.2008 16:00, "А" група, 9 кръг
Сливен 2000 - Ботев Пд 04.10.2008 16:00, "А" група, 8 кръг
Ботев Пд - Беласица (Пч) 27.09.2008 17:00, "А" група, 7 кръг
Локомотив (Мз) - Ботев Пд 20.09.2008 17:00, "А" група, 6 кръг
Ботев Пд - Литекс 13.09.2008 17:00, "А" група, 5 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев Пд 31.08.2008 18:00, "А" група, 4 кръг
Ботев Пд - Черно море 23.08.2008 18:00, "А" група, 3 кръг
Левски (Сф) - Ботев Пд 17.08.2008 19:30, "А" група, 2 кръг
Ботев Пд - Черноморец (Бс) 10.08.2008 18:00, "А" група, 1 кръг
Беласица (Пч) - Ботев Пд 17.05.2008 18:00, "А" група, 30 кръг
Ботев Пд - Литекс 10.05.2008 18:00, "А" група, 29 кръг
Вихрен - Ботев Пд 04.05.2008 18:00, "А" група, 28 кръг
Ботев Пд - ЦСКА 30.04.2008 17:00, "А" група, 27 кръг
Черноморец (Бс) - Ботев Пд 25.04.2008 19:00, "А" група, 26 кръг
Ботев Пд - Левски (Сф) 20.04.2008 16:30, "А" група, 25 кръг
Литекс - Ботев 16.04.2008 16:00, Купа на България, Трети предварителен
Ботев Пд - Марек 12.04.2008 17:00, "А" група, 24 кръг
Черно море - Ботев Пд 09.04.2008 17:00, "А" група, 23 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Пд) 05.04.2008 15:00, "А" група, 22 кръг
Берое - Ботев Пд 29.03.2008 15:30, "А" група, 21 кръг
Ботев Пд - Славия 23.03.2008 15:30, "А" група, 20 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев Пд 19.03.2008 15:30, "А" група, 19 кръг
Ботев Пд - Пирин (Бл) 16.03.2008 15:30, "А" група, 18 кръг
Локомотив (Сф) - Ботев 12.03.2008 15:00, Купа на България, Трети предварителен
Видима Раковски - Ботев Пд 08.03.2008 15:30, "А" група, 17 кръг
Ботев Пд - Спартак (Вн) 01.03.2008 15:30, "А" група, 16 кръг
Ботев - Славия 12.12.2007 14:00, Купа на България, Трети предварителен
Ботев Пд - Беласица (Пч) 08.12.2007 14:00, "А" група, 15 кръг
Литекс - Ботев Пд 01.12.2007 14:00, "А" група, 14 кръг
Ботев Пд - Вихрен 24.11.2007 14:30, "А" група, 13 кръг
ЦСКА - Ботев Пд 11.11.2007 15:00, "А" група, 12 кръг
Ботев Пд - Черноморец (Бс) 04.11.2007 14:30, "А" група, 11 кръг
Левски (Сф) - Ботев Пд 26.10.2007 17:30, "А" група, 10 кръг
Марек - Ботев Пд 20.10.2007 16:00, "А" група, 9 кръг
Ботев Пд - Черно море 06.10.2007 16:00, "А" група, 8 кръг
Локомотив (Пд) - Ботев Пд 29.09.2007 15:30, "А" група, 7 кръг
Ботев Пд - Берое 22.09.2007 17:00, "А" група, 6 кръг
Славия - Ботев Пд 16.09.2007 17:00, "А" група, 5 кръг
Ботев Пд - Локомотив (Сф) 02.09.2007 17:30, "А" група, 4 кръг
Пирин (Бл) - Ботев Пд 25.08.2007 18:00, "А" група, 3 кръг
Ботев Пд - Видима Раковски 19.08.2007 18:00, "А" група, 2 кръг
Спартак (Вн) - Ботев Пд 11.08.2007 18:00, "А" група, 1 кръг
Партньори
Efbet Спечели част от историята!
Кауза Колежа
Класация Футболист на сезона
Последно от ДЮШ