Следващ мач:

Ботев - Спартак Пл

Ботев - Спартак Пл

„Жълто-черните“ с две занимания два дни преди мача с Литекс

Представителния тим на Ботев проведе две тренировки в четвъртък на клубната база в Коматево. За първата от тях треньорския щаб не събра целия отбор, а само халфовете, нападателите и вратарите, докато защитниците бяха оставени да почиват. Бранителите се включиха във втората за деня тренировка, която бе проведена в пълен състав. 

В първата част от следобедното занимание наравно със съотборниците си тренира и Орлин Старокин. Лекуващият травма в аддукторите полузащитник напредва с възстановяването, но въпреки това част от натоварванията му бяха спестени. На облекчен режим продължава да се подготвя Божидар Васев.

Подобни статии

Подобни статии

Ботев - Дреница

Следи резултата ТУК: