Следващ мач:

Ботев поднови тренировки, програмата за седмицата

Отборът на „Ботев“ поднови тренировки след двудневната пауза, последвала домакинското равенство с „Пирин“ (2:2). В късния следобед в понеделик „канарчетата“ проведоха първото си занимание от подготовката за двубоя от 32-ия кръг на „А“ група срещу „Славия“, в което пълноценно участие взеха всички футболисти от представителния отбор.

Тренировъчната седмица на „жълто-черните“ ще протече при следния график.

Вторник:     18:00 – тренировка

Сряда:        18:00 – тренировка

Четвъртък: 10:30 – тренировка 

Петък:        18:00 – тренировка

Събота:      17:30 – „Славия“ – „Ботев“ („А“ група, 32 кръг)

                  

Подобни статии

Подобни статии

Ботев - Дреница

Следи резултата ТУК: