Предстоящ мач:

ЦСКА София - Ботев

ЦСКА София - Ботев

Юноши старша възраст „Б“ набор 1993г.

РЕЗУЛТАТИ: Ботев – юноши старша възраст „Б“ 1993г. :

МАЧ КРЪГ
ДАТА/ЧАС
ДОМАКИН
РЕЗУЛТАТ
ГОСТ
Първенство 1
10.09, 10:30ч.
Ботев
{tooltip}2:3{end-link}Голмайстори за Ботев:
В. Петров
Г. Кечев{end-tooltip}
Гигант
Първенство  2
17.09, 17:00ч.
Асеновец
3:0
Ботев
Първенство 3
24.09, 17:00ч.
Ботев
{tooltip}1:1{end-link}Голмайстор за Ботев:
Ив. Враджев{end-tooltip}
Металик
Първенство 4
01.10, 16:00ч.
Стамболово
3:0
Ботев
Първенство 5 08.10, 16:00ч.
Ботев
{tooltip}1:0{end-link}Голмайстор за Ботев:
Ицо Чобанов{end-tooltip}
Левски
Първенство 6 15.10, 15:00ч.
Хеброс
{tooltip}2:1{end-link}Голмайстор за Ботев:
Ив. Чангърлиев{end-tooltip}
Ботев
Първенство 7 22.10, 14:00ч.
Ботев
{tooltip}2:0{end-link}Голмайстор за Ботев:
И. Враджев
И. Чангърлиев (д){end-tooltip}
Свиленград
Първенство 8 29.10, 14:00ч.
Ботев
0:4
Брестник
Първенство 9 05.11, 14:00ч.
Марица
{tooltip}0:2{end-link}Голмайстор за Ботев:
Г. Гунчев /2/{end-tooltip}
Ботев
Контрола 21.01, 14:00ч. Ботев 0:4 Любимец 93 


РЕЗУЛТАТИ И ПРОГРАМА: Юноши старша възраст „Б“ 1993г. :

І кръг

10.09
Стамболово
0:3
Свиленград
10.09
Левски
1:1
Металик
10.09
Хеброс
1:5
Асеновец
10.09
Ботев
{tooltip}2:3{end-link}Голмайстори за Ботев:
В. Петров
Г. Кечев{end-tooltip}
Гигант
10.09
Брестник
1:0
Марица

ІІ кръг

18.09
Свиленград
4:0
Марица
18.09
Гигант
4:3
Брестник
18.09
Асеновец
3:0
Ботев
18.09
Металик
4:1
Хеброс
18.09
Стамболово
3:2
Левски Кар.

ІІІ кръг
 

24.09
Левски Кар.
0:3
Свиленград
24.09
Хеброс
0:1
Стамболово
24.09
Ботев
1:1
Металик
24.09
Брестник
0:0
Асеновец
24.09
Марица
3:4
Гигант

ІV кръг

02.10
Свиленград
2:3
Гигант Съед
02.10
Асеновец
3:1
Марица
02.10
Металик
0:0
Брестник
02.10
Стамболово
3:0
Ботев
02.10
Левски Кар.
4:2
Хеброс

V кръг

09.10
Хеброс
2:0
Свиленград
09.10
Ботев
{tooltip}1:0{end-link}Голмайстор за Ботев:
Ицо Чобанов{end-tooltip}
Левски
09.10
Брестник
3:1
Стамболово
09.10
Марица
4:3
Металик
09.10
Гигант Съед
2:7
Асеновец

VІ кръг

16.10
Свиленград
4:3
Асеновец
16.10
Металик
6:2
Гигант Съед
16.10
Стамболово
3:0
Марица
16.10
Левски
0:3
Брестник
16.10
Хеброс
{tooltip}2:1{end-link}Голмайстор за Ботев:
Ив. Чангърлиев{end-tooltip}
Ботев

VІІ кръг

22.10
Ботев
{tooltip}2:0{end-link}Голмайстор за Ботев:
И. Враджев
И. Чангърлиев (д){end-tooltip}
Свиленград
22.10
Брестник
3:0
Хеброс
22.10
Марица
2:3
Левски
22.10
Гигант Съед
1:5
Стамболово
22.10
Асеновец
2:0
Металик

VІІІ кръг

30.10
Свиленград
3:0
Металик
30.10
Стамболово
4:3
Асеновец
30.10
Левски
4:3
Гигант Съед
30.10
Хеброс
0:2
Марица
30.10
Ботев
0:4
Брестник

ІХ кръг

06.11
Брестник
1:0
Свиленград
05.11
Марица
{tooltip}0:2{end-link}Голмайстор за Ботев:
Г. Гунчев{end-tooltip}
Ботев
05.11
Гигант Съед
5:1
Хеброс
05.11
Асеновец
4:0
Левски
05.11
Металик
2:3
Стамболово

Подобни статии

Подобни статии