Предстоящ мач:

Ботев - Арда

Ботев - Арда

Резултати и програма – Набор 96

РЕЗУЛТАТИ: Шампионат – набор 96г. :

КРЪГ
ДАТА
ДОМАКИН
РЕЗУЛТАТ
ГОСТ
1
18.09
Жътвари
{tooltip}0:14{end-link}Голмайстори:
В. Кирков /2/
И. Георгиев /4/
Г. Димитров
В. Тодоров /2/
Л. Димитров
Е. Камберов /3/
А. Паскалев
{end-tooltip}
Ботев
2
25.09
Ботев
{tooltip}6:0{end-link}Голмайстори:
Ем. Камберов /2/
Г. Димитров
И. Георгиев
В. Тодоров
С. Кадир
{end-tooltip}
Родопа
3
02.10
Асеновец
{tooltip}0:5{end-link}Голмайстори:
Г. Димитров
И. Георгиев /2/
Е. Камберов /2/
{end-tooltip}
Ботев
4
08.10
Тракия
{tooltip}0:7{end-link}Голмайстори:
С. Юсеин /2/
Г. Димитров
В. Кирков
В. Томов
И. Игнатов
Р. Ангелинов
{end-tooltip}
Ботев
5 16.10
Ботев
{tooltip}3:0{end-link}Голмайстори:
Г. Димитров
Ем. Камберов
Р. Ангелинов
{end-tooltip}
Марица
6 23.10
Векта
{tooltip}0:1{end-link}Голмайстор:
С. Кадир{end-tooltip}
Ботев
7 30.10
Ботев
{tooltip}2:1{end-link}Голмайстори:
0:1 И. Кавръков
1:1 С. Кадир
2:1 В. Томов{end-tooltip}
Локо Пд

КОНТРОЛИ – Набор 96г.

ДАТА/ЧАС
МАЧ
ДОМАКИН
РЕЗУЛТАТ
ГОСТ
09.08, 10:30ч.
Приятелски
Ботев 96
1:5
Ботев 95

Турнир в Банско
Ботев 96
5:1
Локо Сф

Турнир в Банско
Банско
0:3
Ботев 96

Турнир в Банско
Ботев 96
5:1
ЦСКА

Турнир в Банско
Ботев 96
1:1
Пирин

Турнир в Банско
Ботев 96
5:0
Славия
28.08, 10:00ч.
Приятелски
Ботев 96
2:1
Локо 95
30.08, 10:00ч.
Приятелски
Ботев 96
1:1
Ботев 95
03.09
Турнир в Албена
Ботев 96
1:0
Пирин
04.09, 16:00ч.
Турнир в Албена
Септември
0:6
Ботев 96
05.09, 10:30ч.
Турнир в Албена
Ботев 96
1:2
Векта
06.09
Турнир в Албена
Ботев 96
2:1
Черно море
19.11
Приятелски
Ботев 96
2:3
Литекс


РЕЗУЛТАТИ И ПРОГРАМА: Деца „А“ – Набор 1996г.

І кръг

18.09
Локо Пд
2:1
Марица
18.09
Жътвари
{tooltip}0:14{end-link}Голмайстори:
В. Кирков /2/
И. Георгиев /4/
Г. Димитров
В. Тодоров /2/
Л. Димитров
Е. Камберов /3/
А. Паскалев
{end-tooltip}
Ботев
18.09
Родопа
0:0
Асеновец
19.09
Векта
8:0
Тракия

ІІ кръг

26.09
Тракия
0:4
Асеновец
25.09
Ботев
{tooltip}6:0{end-link}Голмайстори:
Ем. Камберов /2/
Г. Димитров
И. Георгиев
В. Тодоров
С. Кадир
{end-tooltip}
Родопа
25.09
Марица
8:0
Жътвари
25.09
Векта
4:0
Локо Пд

ІІІ кръг

02.10
Локо Пд
6:0
Тракия
02.10
Жътвари
1:8
Векта
02.10
Родопа
1:3
Марица
02.10
Асеновец
{tooltip}0:5{end-link}Голмайстори:
Г. Димитров
И. Георгиев /2/
Е. Камберов /2/
{end-tooltip}
Ботев

ІV кръг

08.10
Тракия
{tooltip}0:7{end-link}Голмайстори:
С. Юсеин /2/
Г. Димитров
В. Кирков
В. Томов
И. Игнатов
Р. Ангелинов
{end-tooltip}
Ботев
09.10
Марица
2:1
Асенов.
09.10
Векта
3:1
Родопа
09.10
Локо Пд
8:0
Жътвари

V кръг

16.10
Ботев
{tooltip}3:0{end-link}Голмайстори:
Г. Димитров
Ем. Камберов
Р. Ангелинов
{end-tooltip}
Марица
16.10
Родопа
0:3
Локо Пд
16.10
Асеновец
2:4
Векта
16.10
Жътвари
1:5
Тракия

VІ кръг

24.10
Тракия
2:4
Марица
23.10
Векта
{tooltip}0:1{end-link}Голмайстор:
С. Кадир{end-tooltip}
Ботев
23.10
Локо Пд
3:0
Асенов.
23.10
Жътвари
2:0
Родопа

VІІ кръг

30.10
Родопа
2:1
Тракия
30.10
Асенов.
0:2
Жътвари
30.10
Ботев
{tooltip}2:1{end-link}Голмайстори:
0:1 И. Кавръков
1:1 С. Кадир
2:1 В. Томов{end-tooltip}
Локо Пд
30.10
Марица
1:2
Векта


ГОЛМАЙСТОРИ:


ИМЕ
ГОЛОВЕ
1
Емил Камберов
8
2
Илия Георгиев
7
3
Серкан Кадир
5
4
Гери Димитров
4
5
Васил Кирков  3
5
Веселин Тодоров  3
7
Валентин Томов
2
7
Рашко Ангелинов 2
9
Атанас Паскалев
1
9
Любомир Димитров 1
9
Емил Моисеев
1
9
Иван Игнатов
1

Подобни статии

Подобни статии

Не пропускай нищо от любимия клуб

Благодарим ви, че се абонирахте!
There was an issue submitting the form!