Предстоящ мач:

Ботев - Арда

Ботев - Арда

Програмата за мачовете в Симитли и първите три кръга от втората четвърт в шампионата

„Ботев“ ще започне участието си в турнира за Купата на България на 23 септември. Програмата за 1/16-финалите в надпреварата определи „канарчетата“ да гостуват в Симитли на местния „Септември“ следващата сряда, като началният час на мача е 16:00.

Спортно-техническата комисия към БФС насрочи по дата и час и първите три кръга от второто завъртане на отборите в първенството. 

Двубоят от 10-ия кръг в шампионата, в който „Ботев“ гостува на „Левски“ ще се играе в понеделник, 28.09., от 20:00 часа, като това ще бъде първия мач в делничен ден за „канарчетата“ от началото на сезона в „А“ група. 

В 11-ия кръг „жълто-черните“ посрещат „Монтана“ на 04.10. /неделя/ от 16:00 часа.

Пловдивското дерби от 12-ия кръг ще се играе на 17.10. /събота/ от 20:00 часа на „Лаута“.

Програма на мачовете от 1/16-финалите за Купата на България и 10, 11, 12 кръг на „А“ група:

„А“ ГРУПА:

10 КРЪГ:

26.09. /събота/: Черно море – Пирин                          16:15 ч.

26.09. /събота/: Лудогорец – Литекс                            20:00 ч.

27.09. /неделя/: Монтана – Берое                                  16:15 ч.

27.09. /неделя/: Локомотив Пд – Славия                     20:00 ч.

28.09. /понеделник/: Левски – БОТЕВ                          20:00 ч.

11 КРЪГ:

02.10. /петък/: Берое – Локомотив Пд                          20:00 ч.

03.10. /събота/: Славия – Пирин                                   16:15 ч.

03.10. /събота/: Лудогорец – Черно море                   20:00 ч.

04.10. /неделя/: БОТЕВ – Монтана                                16:15 ч.

04.10. /неделя/: Литекс – Левски                                     20:00 ч.

12 КРЪГ:

17.10. /събота/: Черно море – Славия                         16:15 ч.

17.10. /събота/: Локомотив Пд – БОТЕВ                      20:00 ч.

18.10. /неделя/: Монтана – Литекс                                 16:15 ч.

18.10. /неделя/: Левски – Лудогорец                              20:00 ч.

19.10. /понеделник/: Пирин – Берое                              20:00 ч.

КУПА: 

22.09. /вторник/; 16:00 часа:

Локомотив 2012 (Мездра) – Литекс

Черноморец (Балчик) – Локомотив ГО

Дунав – Ботев (Гъл)

23.09. /сряда/; 16:00 часа:

Септември (Сим) – БОТЕВ

Оборище – Локомотив (Пд)

Пирин (Рз) – Черно море

Локомотив (Мз) – Лудогорец

Вихър (Строево) – Добруджа

Светкавица – Берое

Спартак (Пл) – Славия

Етър – Созопол

Пирин (ГД) – Монтана

Несебър – Пирин (Бл)

Верея – Банско

18:45 – ЦСКА – Нефтохимик

24.09. /четвъртък/; 18:45 часа:

Поморие – Левски

Подобни статии

Подобни статии

Не пропускай нищо от любимия клуб

Благодарим ви, че се абонирахте!
There was an issue submitting the form!