Събития в мача

90' Край на мача
90' Тодор Неделев Греда
Неделев нацели за втори път гредата на вратата на Етър
85' Кристиан Добрев Пропуск
Крис Добрев отлично залъга двама бранители на Етър, пусна пас към центъра на наказателното поле, но там нямаше негов съотборник, който да засече кълбото в мрежата.
84' Кристиан Добрев Смяна - влиза
84' Густаво Афонсо Смяна - излиза
82' Тодор Неделев Гол (дузпа)
Неделев бележи за 2:0 във вратата на Христо Иванов. Наказателният удар бе отсъден, след като Димо Атанасов фаулира Васил Шопов в наказателното поле на Етър.
81' Ботев Дузпа
73' Тодор Неделев Греда
Неделев нацели напречната греда от пряк свободен удар
73' Иван Скерлев Червен картон
Жълт картон за Скерлев, пряк свободен удар за Ботев на границата на наказателното поле, след което бранителят на Етър потърси обяснения от съдията и получи втори жълт картон.
70' Даниел Младенов Смяна - влиза
70' Ерик Почански Смяна - излиза
67' Диого Кампос Смяна - влиза
67' Стивън Петков Смяна - излиза
65' Яни Пехливанов Смяна - излиза
65' Никола Колев Смяна - влиза
59' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Пряк свободен удар за Ботев, след като Стоянов игра с ръка на границата на наказателното поле, Неделев застана зад топката, но стреля встрани от вратата
58' Румен Руменов Смяна - излиза
58' Флорент Боджадж Смяна - влиза
50' Ботев Корнер
Корнер за Ботев, след изпълнението топката попадна във Филипов, който се опита да центрира в наказателното поле на Етър, но вратарят улови кълбото.
49' Ерик Почански Жълт картон
47' Стивън Петков Гол
Гол за Ботев! Тодор Неделев пусна пас към Балтанов, а той от своя страна пусна на Стивън Петков и той от няколко метра откри резултата.
46' Радослав Терзиев Смяна - излиза
46' Серкан Юсеин Смяна - влиза
45' Начало второ полувреме
45' Край първо полувреме
35' Венцислав Василев Жълт картон
12' Костадин Ничев Жълт картон