Събития в мача

90+4' Край на мача
90' Фелипе Бризола Неточен удар
90' Левски (Сф) Гол
88' Фелипе Бризола Точен удар
Удар на Бризола бе спасен от стража на сините!
86' Ривалдиньо Гол (дузпа)
84' Левски (Сф) Дузпа
80' Дуде Ндонгала Неточен удар
Отново опасност пред вратата на Левски. Тя дойде от зоната на Дуде, който пое топката премина през защитник и центрира на задна греда към Стивън, но топката бе неточна и излезе в аут.
79' Дуде Ндонгала Точен удар
Дуде получи дълъг пас в лявата зона, като можеше да подаде на Диого, но предпочете да бие във вратата, където Кръстев успя да спаси.
78' Илия Юруков Смяна - влиза
78' Нелуц Рошу Смяна - излиза
76' Левски (Сф) Корнер
76' Левски (Сф) Точен удар
75' Ботев Опасна атака
73' Левски (Сф) Неточен удар
72' Афонсо Фигейредо Жълт картон
70' Паулиньо Гол
Левски се добра до гол, автор на който беше Паулиньо
70' Тодор Неделев Смяна - излиза
69' Дуде Ндонгала Смяна - влиза
66' Тодор Неделев Опасна атака
Тодор неделев сам навърза една трета от отбора на Левски и центрира в наказателното поле, но там съотборниците му останаха под топката!
66' Левски (Сф) Засада
64' Жоао Пауло Смяна - излиза
64' Лъчезар Балтанов Смяна - влиза
62' Стивън Петков Пропуск
Ах какъв пропуск пред вратата на Левски. След поредната контра Жоао пробяга през целия терена и пусна успореден на гол линията пас към Стивън, който от 2 метра не успя да засече топката във вратата на Левски.
60' Тодор Неделев Опасна атака
Неделев пусна дълъг пас към Жоао, бразилецът обаче бе изпреварен само от стража на сините.
59' Ботев Корнер
57' Стивън Петков Пропуск
Ботев можеше да утрои резултата в своя полза. След бърза контра топката бе насочена към Стивън, който стигна до вратата на Кръстев, но се забави, но въпреки това пусна успореден на гол линията пас към Жоао, който в крайна сметка бе избит в ъглов удар.
56' Левски (Сф) Корнер
54' Филип Филипов Жълт картон
52' Стивън Петков Пропуск
Заучено положение за Ботев. След пряк свободния удар Неделев насочи топката към Стивън, който пробва удар от въздуха, но не успя да я засече.
52' Аймен Белаид Жълт картон
51' Левски (Сф) Корнер
48' Левски (Сф) Точен удар
47' Левски (Сф) Точен удар
46' Паулиньо Смяна - влиза
46' Ривалдиньо Смяна - влиза
46' Габриел Обертан Смяна - излиза
46' Станислав Иванов Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
44' Левски (Сф) Неточен удар
42' Диого Кампос Неточен удар
41' Левски (Сф) Неточен удар
40' Левски (Сф) Опасна атака
40' Ботев Корнер
40' Ботев Блокиран удар
38' Жоао Пауло Пропуск
Жоао центрира отдясно към Диого, който остана под топката.
37' Левски (Сф) Блокиран удар
34' Стивън Петков Гол
ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ 2:0. Отличната игра в атака доведе много бързо до втори гол в мрежата на Левски. Бризола центрира отдясно, където Стивън Петков със странична ножица удвои резултата.
31' Жоао Пауло Гол
ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:0. Поредната атака на Ботев доведе най-после до попадение във вратата на сините. Лазар Марин изведе Жоао, този път по лявата зона, като бразилецът се стрелна и със силен удар по земя в далечния ъгъл отбеляза за 1:0
30' Ботев Пропуск
28' Жоао Пауло Неточен удар
След бърза контра пред Жоао се откри добра възможност да застраши вратата на Левски. Бразилецът пробяга сериозна дистанция и стигна отляво на вратата на Кръстев, но би по диагонал много неточно в аут.
24' Диого Кампос Неточен удар
След бърза атака Диого получи топката на около 25 метра от вратата на Кръстев и опита силен удар, който мина над вратата на домакините.
21' Левски (Сф) Неточен удар
18' Холмар Ейолфсон Жълт картон
17' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Неделев застана зад топката и със силния си ляв крак прати топката към долния десен ъгул на вратата на Кръстев, която само облиза гредата, но от външната страна.
17' Левски (Сф) Неточен удар
15' Стивън Петков Жълт картон
Стивън получи жълт картон и ще пропусне следвашия двубой с Берое в Пловдив.
14' Станислав Иванов Пропуск
Обертан подаде към Станислав Иванов, който не успя да отправи удар към вратата на Ботев от близка дистанция
7' Левски (Сф) Корнер
3' Стивън Петков Атака
Първата атака в дубоя бе за пловдивския отбор, като Стивън подаде малко неточно към Жоао, който обаче не успя да стигне до топката и тя излезе в тъч!
За първи път публиката на Левски ръкопляска на "жълто-черните" фенове, които опънаха тапет с надпис "Зезда, която не угасва" в чест на големия Георги Аспарухов.