Контролни срещи, 2017/18, 1 кръг, 10.02.2018 15:00

минута на мача: FT

Ботев (Вр)

Събития в мача

90+1' Край на мача
90' Станислав Шопов Точен удар
90' Тодор Неделев Точен удар
88' Диого Кампос Смяна - излиза
87' Кристиан Добрев Смяна - влиза
82' Ботев Неточен удар
81' Густаво Афонсо Смяна - излиза
80' Станислав Шопов Смяна - влиза
77' Ботев (Вр) Гол
Гостите от Враца успяват да стигнат до класически резултат. След пряк свободен удар топката бре пратена на първа греда, където Иванов успя да я засече с глава, а Чворович увисна и топката влетя в близкия му ъгъл за 3:0.
75' Лъчезар Балтанов Смяна - излиза
75' Алваро Юлиано Смяна - влиза
73' Диого Кампос Пропуск
Кампос получи шанс за гол, като излезе сам срещу Любенов, но и той прати топката във вратаря и пропусна златна възможност.
70' Тодор Неделев Дузпа
Неделев получи правото да изпълни дузпа, но гол майсторът ни прати топката встрани от вратата
70' Ботев Пропуск
67' Ботев Блокиран удар
65' Тодор Неделев Точен удар
64' Ботев Точен удар
64' Димитър Пиргов Смяна - излиза
63' Филип Филипов Смяна - влиза
62' Ботев (Вр) Точен удар
59' Фелипе Бризола Пропуск
58' Ботев Точен удар
58' Лъчезар Балтанов Точен удар
55' Диого Кампос Точен удар
След ъглов удар топката бе пратена на задна греда, където Диого се извиси най-високо и стреля с глава, но стражът на Враца успя да избие.
55' Ботев Корнер
55' Ботев Опасна атака
53' Ботев (Вр) Опасна атака
49' Ботев Пропуск
48' Ботев Блокиран удар
47' Радослав Терзиев Смяна - влиза
47' Фелипе Бризола Смяна - влиза
47' Серкан Юсеин Смяна - влиза
46' Дуде Ндонгала Смяна - излиза
46' Пламен Димов Смяна - излиза
46' Лазар Марин Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45' Край първо полувреме
36' Ботев (Вр) Гол
Гостите успяват да удвоят резултата в своя полза. След многоходова атака и удар фронтално срещу вратата от бившето канарче Петър Атанасов Чворович изпусна топката, която мина под краката му за 2:0
33' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Неделев опита удар от около 30 метра от пряк свободен, насочвайки топката в долния десен ъгъл, като за стража не бе проблем да улови.
27' Пламен Димов Жълт картон
24' Ботев (Вр) Гол
Гостите откриват резултата с гол на Кабов. Пловдивчанинът в редиците на гостите получи пас през защитата и с удар от около 20 метра прати топката в долния десен ъгъл на вратата на Чворович. Стражът ни се разтегна, но не успя да спаси.
20' Диого Кампос Блокиран удар
18' Ботев (Вр) Неточен удар
17' Ботев (Вр) Корнер
16' Ботев (Вр) Неточен удар
15' Ботев Корнер
13' Ботев Неточен удар
11' Ботев (Вр) Неточен удар
Втори удар на гостите по посока вратата на Чворович, топката минава над вратата му.
5' Тодор Неделев Неточен удар
Неделев пробва директен изстрел след една избита топка, като ударът му мина на сантиметри от страничния стълб
5' Диого Кампос Неточен удар
Удар на Кампос излиза в ъглов удар
4' Лъчезар Балтанов Блокиран удар
Опорният полузащитник в двубоя Минев проби от ляво и пусна пас към Балтанов, който от 10-11 метра пробва удар по диагонал, но топката бе избита от крак на защитник.
Стартов състав: Любенов, Григоров, Иванов, Фиданин, Михайлов, Гаджев, Апостолов, Атанасов, Кабов, Колев, Георгиев