Събития в мача

90+2' Край на мача
82' Стивън Петков Гол
Нов гол за рожденика! След атака от ляво, Лазар Марин центрира по тревата и Стивън Петков засече топката във вратата на домакините.
79' Елиаш да Силва Жълт картон
78' Дуде Ндонгала Смяна - влиза
78' Диого Кампос Смяна - излиза
72' Тодор Неделев Гол
След пряк свободен удар от около 25 метра Тодор Неделев и Ботев направиха пълен обрат в мача. Номер 8 намери очертанията на вратата на Пламен Колев с удар, който профуча над стената от футболисти на Верея!
65' Симеон Мечев Смяна - влиза
65' Костадин Слаев Смяна - излиза
60' Тодор Неделев Неточен удар
Удар на Тодор Неделев от движение минава над вратата
58' Антон Огнянов Неточен удар
Антон Огнянов стреля опасно над напречната греда.
57' Стивън Петков Точен удар
Много добра атака на "жълто-черните" завърши с удар на Стивън Петков в долния десен ъгъл, който вратаря на Верея успя да спаси.
47' Стивън Петков Гол
Бразилски гол за жълто-черните, като този път негов автор е Диого Кампос.Жоао центрира блестящо с левия крак пред вратата на Верея, където сънародникът му успя с плонж да достигне до топката и с глава да я прати в мрежата на Верея.
46' Димитър Пиргов Смяна - излиза
46' Радослав Терзиев Смяна - влиза
46' Стивън Петков Смяна - влиза
46' Густаво Афонсо Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
45' Тодор Неделев Точен удар
След пряк свободен удар от добра дистанция, Неделев изпрати топката към вратата на стража на домакините, но тя не го затрудни особено
45+1' Веселин Минев Жълт картон
37' Жоао Пауло Гол
феноменален гол на Жоао Пауло. Бразилецът препарира вратаря Пламен Колед с удар от над 20 метра 2:1.
35' Жоао Пауло Неточен удар
Жоао Пауло стреля опасно от 17 метра, топката профуча над напречната греда.
28' Тодор Неделев Пропуск
Добра възможност за Ботев да отбележи гол. След късо изпълнение на ъглов удар Тодор Неделев центрира опасно в наказателното поле, но трима от неговите съотборници се разминаха с топката.
26' Жоао Пауло Жълт картон
26' Пламен Димов Жълт картон
Ботев притиска съперника, но не е създал положения пред противниковата врата.
18' Венцислав Христов Гол
Домакините повеждат с 2:0 в срещата. Георги Андонов проби отдясно, центрира и Венци Христов с глава удвои резултата в полза на своя отбор.
8' Венцислав Христов Гол
След изпълнение на странично хвърляне Ботев допусна лесен гол. Топката не бе изчистена добре, която попадна във Венцислав Христов и нападателят я изпрати в мрежата за 1:0