Ботев

Славия

Събития в мача

90+6' Край на мача
90+1' Стивън Петков Отменен гол
Нов отменен гол на Стивън Петков и отново засада!!!
6 минути продължение
89' Стивън Петков Отменен гол
Стивън Петков реализира попадение във вратата на Славия, но рефера вдигна флаг за засада на тарана на канарчетата.
85' Радослав Терзиев Жълт картон
84' Лъчезар Балтанов Жълт картон
81' Стивън Петков Фаул
Добър пас към Стивън, който можеше да играе с глава, но засече топката с ръка и главния съдия не подмина ситуацията.
76' Дуде Ндонгала Смяна - излиза
76' Стивън Петков Смяна - влиза
75' Тодор Неделев Опасна атака
71' Диого Кампос Неточен удар
Удар на Диого Кампос бе избит в ъглов ъдар, но главният съдия отново отсъди погрешно в полза на белите и показа точката на изпълнение на аут.
71' Ботев Пропуск
69' Славчо Шоколаров Смяна - влиза
69' Иван Минчев Смяна - излиза
65' Густаво Афонсо Смяна - излиза
65' Диого Кампос Смяна - влиза
63' Ботев Неточен удар
62' Абуд Омар Жълт картон
Публиката на Ботев не можеше да повярва, че главния съдия вдигна официално предупреждение за играч на белите. Омар спря опасна атака, като спъна Жоао малко преди наказателното поле.
59' Цветелин Чунчуков Смяна - влиза
59' Георги Йомов Смяна - излиза
56' Жоао Пауло Пропуск
Ахххх какъв пропуск за Ботев. Неделев прехвърли за пореден път технично цялата защита на Славия и сложи топката на крака на Жоао, който повтори упражнението и прехвърли Стергиакис, но защитник в бяло изчисти топката от гол линията. Браво момчета, браво бразилци!
54' Славия Неточен удар
48' Ботев Корнер
47' Серкан Юсеин Блокиран удар
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
43' Ботев Опасна атака
37' Ботев Опасна атака
31' Иван Минчев Гол
Иван Минчев намалява резултата с голов удар от около 30 метра. Голаджията на Славия, от който имаме неприятни спомени от мач с Монтана вкара с директен изстрел в долния ляв ъгъл на вратата на Чворович
30' Жоао Пауло Неточен удар
Жоао получи пас преди центъра и се опита да прехвърли стража на Славия, а топката мина само на сантиметри от вратата.
27' Тодор Неделев Неточен удар
Нов пореден шанс пред атакуващия Ботев, за който ситуациите се редят една след друга. Минев открадна топката още в зародиш, а футболистите в жълто бяха повече от защитниците на гостите. След пас към Неделев обаче талантливият юноша на "канарчетата" се поизлакоми и би от 22 метра, но прати топката на метър над напречната греда.
24' Дуде Ндонгала Гол
ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО 2:0. След уникална игра на Тодор Неделев, който матира защитата на Славия и постави топката на главата на Дуде, футболистът на Ботев я засече добре и прехвърли стража на гостите за 2:0.
21' Славия Корнер
21' Славия Блокиран удар
20' Лъчезар Балтанов Неточен удар
Балтанов успя да играе с топката, но не я насочи към вратата на белите.
20' Ботев Корнер
20' Жоао Пауло Блокиран удар
18' Жоао Пауло Гол
ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:- ЖОАО ПАУЛООООООО. След грешка в защитата на Белите Жоао открадна топка и успя да преодолее и вратаря, след кеото откри резултата.
17' Жоао Пауло Точен удар
Удар на Жоао Пауло по диагонал попадна право във вратаря.
Веселин Минев бе настъпан в ръката от защитник на Славия, но арбитъра подмина ситуацията.
14' Лъчезар Балтанов Пропуск
След ъглов удар топката бе пратена на задна греда, където Балтанов игра с нея, но не успя да я насоче добре.
14' Ботев Корнер
7' Славия Корнер
5' Дуде Ндонгала Пропуск
Ах, какъв пропуск и пред Дуде. След бърза контра Дуде се озова сам срещу вратаря и се опита да мушне топката под него, но стражът отново парира удара.
5' Славия Блокиран удар
4' Ботев Точен удар
4' Славия Опасна атака
1' Жоао Пауло Точен удар
Ботев стартира по много добър начин мача, като можеше да отбележи още в първите секунди. Уникален пропуск направи Жоао Пауло, който получи пас отдясно от Дуде, а бразилецът стреля от въздуха почти със странична ножица, но стражът на белите успя да спаси.