"А" група, 2017/18, 17 кръг, 25.11.2017 13:00

минута на мача: FT

Ботев

Събития в мача

90+3' Край на мача
88' Антони Иванов Смяна - влиза
88' Борис Галчев Смяна - излиза
81' Фелипе Бризола Смяна - излиза
Последна смяна за Николай Киров
81' Крум Стоянов Смяна - влиза
76' Мартин Тошев Смяна - излиза
76' Васил Калоянов Смяна - влиза
62' Дуде Ндонгала Смяна - влиза
62' Густаво Афонсо Смяна - излиза
59' Стивън Петков Смяна - влиза
59' Фернандо Виана Смяна - излиза
59' Ботев Пропуск
53' Крис Гади Гол
49' Ботев Пропуск
46' Ишмаел Байду Смяна - влиза
46' Иван Стоянов Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
1 минута продължение
44' Ботев Корнер
43' Фернандо Виана Блокиран удар
Удар на Виана от близка дистанция бе блокиран от защитник, топката излезе в ъглов удар.
41' Ботев Пропуск
33' Йордан Минев Пропуск
Минев нахлу по лявото крило, пусна успореден на гол линията пас, но нападателите не успяха да я засекат в мрежата на Септември
32' Ботев Пропуск
Отлична 100% възможност пред Серкан да удвои резултата в мача още в първата й третина. След бърза атака по дясното крило Серкан получи възможност да стреля от 6-8 метра, но стражът узпя да избие.
28' Септември (Сф) Опасна атака
Пламен Димов изчиства топката с чист шпагат на границата на нашето наказателно поле
25' Фернандо Виана Пропуск
Грешка в защитата на Септември позволи на Виана да пробва силен удар от близка дистанция, който обаче мина покрай страничния стълб на вратата на домакините.
25' Ботев Корнер
24' Иван Стоянов Неточен удар
Силен удар на Иван Стоян от границата на наказателното поле минава над вратата на Чворович
19' Тодор Неделев Гол (дузпа)
Гол за Ботев. Атака по крилото, Густаво навлезе в наказателното поле и бе фаулиран, а главният съдия не се подвоуми да свири 11-метров наказателн удар, който Неделев превърна в гол за 1:0
13' Тодор Неделев Точен удар
Страхотна игра на капитана на Ботев Балтанов, който открадна топката пред наказателното поле на домакините, намери отлично съотборника си Неделев, който без да се бави стреля вратата на Септември, но стражът успя да парира удара.
8' Иван Тилев Точен удар
Слаб удар право в ръцете на вратаря ни
7' Иван Стоянов Жълт картон
3' Борис Галчев Пропуск
2' Ботев Опасна атака