Събития в мача

120+1' Край на мача
116' Стивън Петков Жълт картон
116' Стивън Петков Гол
Стивън Петков извежда своя отбор напред в резултата. След центриране от пряк свободен удар на Неделев, топката бе пратена в наказателното поле, където Златната резерва с глава прониза вратаря в близкия му ъгъл. Браво, канари!
106' Царско село (Сф) Опасна атака
106' Ботев Точен удар
105' Начало второ продължение
105' Край на първо продължение
105+4' Ботев Точен удар
105' Крум Стоянов Неточен удар
104' Царско село (Сф) Неточен удар
102' Радослав Терзиев Точен удар
Силен удар на Терзиев бе изваден от гол линията на Царско село.
102' Ботев Корнер
99' Фернандо Виана Гол
Виана отново изравнява резултата, отново с глава, този път след пас на Стивън Петков. Резултатът е 3:3 в 99-та минута на мача.
97' Георги Радев Жълт картон
90' Царско село (Сф) Пропуск
90' Светослав Диков Гол
Голмайсторът на Б група отбеляза с далечен удар, като прехвърли Кайзер и Царско село отново повеждат в резултата!
90' Ботев Опасна атака
Ботев и Царско село не се победиха в редовното време. Следва продължение!
90' Начало първо продължение
90+4' Край на второ полувреме
90' Крум Стоянов Точен удар
90' Фернандо Виана Гол
Виана изравнява резултата с удар от границата на наказателното поле буквално в последните секунди на мача. Браво Виана!
88' Ботев Точен удар
87' Ботев Засада
87' Ботев Пропуск
85' Царско село (Сф) Корнер
84' Стивън Петков Греда
След центриране от дясно Стивън Петков нацели напречния стълб, а топката отново не поиска да влезе във вратата.
84' Ботев Пропуск
Канарчетата поискаха игра с ръка на футболист на домакините в наказателното поле, но такава не бе дадена
82' Лъчезар Балтанов Жълт картон
82' Димитър Петков Жълт картон
82' Ботев Блокиран удар
79' Стивън Петков Точен удар
Футболистите на домакините изчистват на два пъти топката от гол линията след два последователни удара на Терзиев с глава и Стивън Петков.
76' Тодор Неделев Точен удар
Неделев стреля силно и опасно, но точно в стража на Царско село.
76' Ботев Точен удар
74' Царско село (Сф) Опасна атака
74' Ботев Засада
69' Георги Минчев Смяна - излиза
69' Светослав Диков Смяна - влиза
67' Царско село (Сф) Неточен удар
66' Стивън Петков Смяна - влиза
66' Фелипе Бризола Смяна - излиза
65' Ботев Опасна атака
64' Тодор Неделев Неточен удар
64' Ботев Неточен удар
63' Светослав Диков Жълт картон
Играчът на домакините влезе на терена без да има право на това и бе санкциониран
62' Реян Даскалов Гол
Царско село обръщат мача след нов гол. След разбъркване капитанът Даскалов отправи силен удар, който влезе за втори път в мрежата на Кайзер.
58' Лъчезар Балтанов Смяна - влиза
58' Меледже Омнибес Смяна - излиза
57' Царско село (Сф) Опасна атака
56' Павел Петков Смяна - излиза
56' Янис Карабельов Смяна - влиза
56' Божидар Кацаров Смяна - излиза
56' Георги Коруджиев Смяна - излиза
55' Ботев Корнер
54' Тодор Неделев Точен удар
Силен удар на Неделев, стражът на домакините обаче спасява коварния удар, като избива в ъглов удар.
50' Царско село (Сф) Корнер
50' Царско село (Сф) Блокиран удар
48' Крум Стоянов Смяна - влиза
48' Дуде Ндонгала Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
43' Царско село (Сф) Пропуск
34' Георги Минчев Гол
Домакините бързо се връщат в мача. След бърза контра топката бе центрирана в полето на Кайзер, а оставения непокрит Минчев с глава я прати в мрежата на Ботев за 1:1
31' Йордан Минев Гол
Ботев повежда в резултата чрез Йордан Минев. Неделев успя да изиграе по блестящ начин атаката, като финтира защитата на домакините, пробивайки по дясното крило и пусна на близкия до него Минев, който с диагонален удар я прати в мрежата за 0:1.
30' Царско село (Сф) Неточен удар
29' Ботев Точен удар
28' Царско село (Сф) Точен удар
24' Кристиан Димитров Пропуск
След един от ъгловите удари пред вратата на домакините топката бе насочена към първа греда, където Кристиан Димитров я насочи към задната, но кълбото само облиза страничния стълб и излезе в аут.
24' Ботев Корнер
22' Царско село (Сф) Корнер
21' Дуде Ндонгала Неточен удар
20' Фернандо Виана Неточен удар
20' Ботев Неточен удар
19' Тодор Неделев Неточен удар
19' Ботев Блокиран удар
18' Царско село (Сф) Точен удар
16' Ботев Точен удар
16' Ботев Пропуск
15' Царско село (Сф) Неточен удар
Опасен удар на домакините минава покрай вратата на Кайзер.
12' Лазар Марин Неточен удар
Добра двойна комбинация между Марин и Неделев, която завърши с удар на крилото покрай вратата на Царско село.
11' Дуде Ндонгала Неточен удар
5' Царско село (Сф) Корнер
5' Царско село (Сф) Неточен удар
5' Царско село (Сф) Опасна атака
Ботев и Царско село не се победиха в редовните 90 минути и ще следва продължение