Събития в мача

90+5' Край на мача
90+3' Славия Пропуск
90' Дуде Ндонгала Точен удар
90+2' Ботев Точен удар
90+1' Емил Мартинов Червен картон
Втори жълт картон и червен за капитана на белите Емил Мартинов, който спъна Дуде отзад.
89' Пламен Димов Червен картон
Втори жълт картон за Димов и съответно червен!
84' Тодор Неделев Пропуск
Разбъркване пред вратата на Славия, като останаха съмнения заигра с ръка и двоен удар от играчите на гостите, двете подминати от съдията.
84' Ботев Корнер
83' Фелипе Бризола Точен удар
Силен удар по земя на Бризола към близкия ъгъл, стражът на белите отново се разтегна и изби в ъглов удар.
82' Владислав Узунов Смяна - влиза
82' Иван Минчев Смяна - излиза
82' Алваро Юлиано Точен удар
Коварен удар на бразилеца, който обаче минава над вратата на Славия.
81' Тодор Неделев Точен удар
Слаб удар към вратата на гостите, вратарят лови без проблеми.
78' Славия Неточен удар
77' Тодор Неделев Точен удар
72' Славчо Шоколаров Жълт картон
За задържане на Тодор Неделев на 15 метра след центъра на терена.
70' Стефан Велев Смяна - излиза
70' Славчо Шоколаров Смяна - влиза
Голът на Стивън Петков бе номер 200 за Ботев във вратата на Славия в елита!
68' Емил Мартинов Жълт картон
67' Пламен Димов Жълт картон
64' Стивън Петков Гол
Ботев Пловдив изравнява резултата. Само минута, след като влиза на терена, с първото си докосване Стивън Петков изравнява резултата. Аййй канариииииии
63' Ботев Корнер
63' Стивън Петков Смяна - влиза
63' Серкан Юсеин Смяна - излиза
63' Ботев Пропуск
61' Ботев Корнер
61' Ботев Опасна атака
60' Славия Опасна атака
57' Дуде Ндонгала Опасна атака
Дуде бе грубо спънат в наказателното поле, като и той остана да лежи на тревата. Ивайло Стоянов подмина и тази ситуация.
57' Фернандо Виана Жълт картон
56' Лазар Марин Смяна - влиза
56' Йордан Минев Смяна - излиза
Принудителна смяна в състава на Ботев, излиза Минев, който получи контузия и остана да лежи на тревата. Той в момента все още получава медицинска намеса.
53' Фернандо Виана Точен удар
Виана се озова на стрелкова позиция от 3 метра прати топката в противоположния ъгъл на вратата на белите, но стражът отново успя да боксира топката, която отиде при Дуде, но той не успя да я спре. Последва фаул в краката на Минев, който остана да лежи на тревата.
52' Тодор Неделев Точен удар
Опасен удар на Неделев бе спрян от вратаря преди да влезе във вратата.
51' Галин Иванов Жълт картон
За симулация в наказателното поле на Ботев.
48' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Директен удар на Неделев от 30 метра, встрани от вратата обаче, топката бе слаба и попадна право във вратаря.
46' Ботев Точен удар
46' Алваро Юлиано Смяна - влиза
46' Меледже Омнибес Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
45' Тодор Неделев Точен удар
Ураганен удар на Неделев от 40 метра направо влизаше във вратата на гостите, но стражът се разтегна и успя да избие в последния момент.
43' Ботев Точен удар
42' Ботев Корнер
42' Ботев Блокиран удар
42' Костадин Велков Жълт картон
Фаул срещу Дуде пред наказателното поле на Славия
32' Ботев Неточен удар
30' Фелипе Бризола Точен удар
Удар на Бризола от границата на наказателното поле попадна точно във вратаря. Преди това Дуде бе спънат в наказателното поле, но Ивайло Стоянов даде продължение на атаката за "жълто-черните", която в крайна сметка завърши със засада.
29' Ботев Блокиран удар
28' Фернандо Виана Пропуск
Дуде центрира от ляво в полето на Славия, където Виана изскочи, но не успя да засече топката, която след това попадна право във вратаря.
26' Иван Минчев Гол
Логично Славия открива резултата с гол от около 25 метра. След атака по дясното крило топката бе пусната франтално срещу вратата на Иван Минчев, който с плътен удар по земя прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Чворович.
24' Славия Засада
24' Славия Блокиран удар
23' Славия Неточен удар
22' Славия Точен удар
21' Славия Неточен удар
20' Цветомир Панов Неточен удар
Удар на Панов от дясно, топката минава над вратата на белите.
19' Меледже Омнибес Жълт картон
17' Йордан Минев Пропуск
Минев нахлу по лявото крило, като пусна топката по земя, но тя бе изчистена от защитата на белите, които след това организираха бърза контра, при която Меледже игра грубо срещу футболист на Славия и заслужено получи официално предупреждение, а ударът на гостите попадна право в ръцете на Чворович.
14' Славия Опасна атака
Съмнения за дузпа в полето на Чворович, главният съдия не показа такава за гостите.
14' Радослав Терзиев Неточен удар
13' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Отново заучено положение пред вратата на Славия, подобно на последния мач с Пирин, но този път топката бе блокирана.
13' Юлис Ндонг Жълт картон
12' Юлис Ндонг Фаул
Фаул срещу Дуде малко преди вратата на Славия, Юлис задържа Дуде и получи официално предупреждение.
10' Славия Точен удар
7' Цветомир Панов Атака
Панов проби от дясно, но се подхлъзна и топката му бе от нета. За съжаление десният ни защитник остана да лежи на тревата и ще получи медицинска намеса.
4' Фелипе Бризола Пропуск
Първа атака и 100 % пропуск пред вратата на Стергиакис. Дуде получи пас от ляво, видял непокрития Бризола, който пое топката и стреля от около 22 метра, а кълбото облиза страничния стълб на вратата на Славия.
3' Славия Опасна атака