Събития в мача

90+7' Край на мача
90+3' Левски (Сф) Точен удар
5 минути продължение
90+1' Левски (Сф) Опасна атака
90+1' Левски (Сф) Корнер
86' Крум Стоянов Смяна - влиза
85' Дуде Ндонгала Смяна - излиза
84' Ботев Корнер
83' Левски (Сф) Пропуск
82' Левски (Сф) Неточен удар
82' Тодор Неделев Жълт картон
81' Пламен Димов Жълт картон
79' Лъчезар Балтанов Гол
Балтанов извежда Ботев напред в резултата. След центриране на резервата Лазар Марин, Виана направи чудото и успя да успокои топката, след което пусна към Балтанов, който на почти празна врата я прати в противоположния ъгъл за ужас на сините и радост на цал Пловдив. Айййййййййй канариииииииииииииии!
75' Лазар Марин Смяна - влиза
75' Йордан Минев Смяна - излиза
75' Серкан Юсеин Жълт картон
73' Левски (Сф) Блокиран удар
72' Левски (Сф) Корнер
72' Левски (Сф) Пропуск
70' Жуниор Мапуку Смяна - излиза
70' Сержиу Буш Смяна - влиза
70' Тони Тасев Жълт картон
67' Левски (Сф) Греда
64' Тодор Неделев Гол
Ботев изравнява резултата след поредния си удар на Неделев към вратата на Любенов от 25 метра! Браво момчета, цял Пловдив е с вас!
60' Антонио Вутов Смяна - излиза
59' Мики Орачев Смяна - влиза
58' Ботев Пропуск
58' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Пряк свободен удар встрани вратата, който бе центриран директно към нея, но нападателите, но се получи разбъркване, а стражът на сините остана да лежи на тревата
58' Тони Тасев Смяна - влиза
58' Фелипе Бризола Смяна - излиза
56' Фелипе Бризола Неточен удар
Отлична атака за Ботев, Неделев видя Бризола и му пусна пас в коридор. Кариоката се измъкна и тръгна вратата, но последвалият удар в наказателното поле бе доста неточен, заради темпото, което бе навъртял
55' Васил Панайотов Жълт картон
51' Левски (Сф) Неточен удар
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
45' Лъчезар Балтанов Неточен удар
Отново Балтанов имаше възможност да изравни резултата в самия край на продължението на полувремето. Неделев центрира остро към връхлитащия от задна позиция Балтанов, който скочи на плонж, но топката мина над вратата на Любенов.
45' Тодор Неделев Корнер
45' Лъчезар Балтанов Пропуск
След ъглов удар Балтанов стреля с глава, но стражът на сините успя да избие в нов ъглов удар.
42' Жуниор Мапуку Неточен удар
Удар в глава на Мапуку минава встрани от вратата на Ботев.
41' Милош Цветкович Точен удар
Удар на Цветкович, сънародникът му на вратата на най-стария отбор в България спасява.
34' Тодор Неделев Точен удар
Неделев стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на вратаря
33' Ботев Точен удар
32' Левски (Сф) Опасна атака
26' Давид Яблонски Гол
Левски открива резултата в мача с втората си опасна атака, която отново е отдясно. Този път Проказха подаде успоредно на гол линията към съотборника си, който на празна врата откри резултата.
25' Ботев Опасна атака
22' Жуниор Мапуку Точен удар
Първа опасност пред вратата на Чворович от началото на мача. Мапуку получи пас отдясно, Серкан се опита да го спре, но синия футболист се измъкна, като подаде успореден пас на гол линията, но Чворович го пресече.
18' Фернандо Виана Неточен удар
Отново бърза атака за "жълто-черните", като последен с топката игра Неделев, който опита силен удар от 25 метра, но над вратата на Любенов.
16' Фернандо Виана Пропуск
Нова възможност за канарчетата пред вратата на гостите. Дунде бе изведен напред, успокои топката и центрира, където под нея остана Виана, а топката бе избита от играч в синьо, но страничния съдия маркира аут.
14' Дуде Ндонгала Точен удар
Отлична многоходова атака за Ботев, която започна от Дунде и завърши с негов удар. Новото попълнение първо намери отлично Неделев, като след няколко паса, кълбото отново стигна до него, а Дунде стреля в противоположния ъгъл, но стражът на сините улови.
13' Ботев Опасна атака
11' Йордан Минев Точен удар
10' Фелипе Бризола Фаул
Фаул в атака на Бризола в непосредствена близост до вратата на Левски.
7' Дуде Ндонгала Опасна атака
Дуде бе спънат в наказателното поле на Левски, но главния арбитър подмина ситуацията
4' Левски (Сф) Атака
Първа атака за гостите записваме в едва 5-та минута на двубоя.
3' Дуде Ндонгала Пропуск
Страхотна възможност за Ботев още в третата минута на двубоя. След като преди минути канарчетата можеха да се възползват от удар с глава след ъглов удар, сега Дуде получи пас в наказателното поле на Левски, финтира двама от защитниците и стреля, но встрани от вратата на сините.
2' Ботев Пропуск
2' Тодор Неделев Корнер