"А" група, 2017/18, 7 кръг, 25.08.2017 18:00

минута на мача: FT

Ботев

Събития в мача

90+4' Край на мача
90+4' Етър 1924 Вт Опасна атака
90+1' Иван Вълчанов Смяна - излиза
90' Цветомир Тодоров Смяна - влиза
90' Фернандо Виана Смяна - излиза
90' Лазар Марин Смяна - влиза
89' Ботев Опасна атака
88' Етър 1924 Вт Греда
Шанс за домакините, които отправиха силен удар от пряк свободен удар, топката се отби в стената и замалко да изненада Кайзер, който обаче успя да отбие топката, тя се удари в гредата и излезе в ъглов удар.
87' Крум Стоянов Жълт картон
86' Етър 1924 Вт Корнер
82' Сашо Александров Жълт картон
82' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Неделев изпълни чудесен пряк свободен удар от границата на наказателното поле в дясно от вратата на Иванов, който обаче се бе позиционирал добре и улови топката.
79' Самб Бадара Смяна - излиза
79' Иван Петков Смяна - влиза
78' Етър 1924 Вт Пропуск
75' Фелипе Бризола Смяна - излиза
74' Тони Тасев Смяна - влиза
73' Фернандо Виана Неточен удар
Бърза атака за Ботев и малшанс пред Виана, който можеше да вкара за втори път в мрежата на Иванов, но топката профуча на сантиметри покрай страничния стълб.
70' Джихат Кямил Смяна - влиза
70' Чавдар Ивайлов Смяна - излиза
70' Етър 1924 Вт Корнер
68' Фернандо Виана Пропуск
След пряксвободния удар изпълнен от Неделев, топката бе избита от защитата, но канарчетата си върнаха владеенето й, а Виана бе изведен на чиста позиция. Бразилецът обаче бе спънат в наказателното поле на домакините, но главният съдия подмина ситуацията.
66' Етър 1924 Вт Точен удар
66' Етър 1924 Вт Корнер
65' Ботев Пропуск
63' Етър 1924 Вт Корнер
61' Етър 1924 Вт Засада
61' Ботев Пропуск
60' Ботев Корнер
60' Ботев Блокиран удар
58' Крум Стоянов Смяна - влиза
58' Дуде Ндонгала Смяна - излиза
56' Етър 1924 Вт Неточен удар
Бърза контра за домакините от Етър, които можеха на два пъти да поведат в резултата при тази ситуация. При първата Терзиев успя да застане на пътя на топката, а при втория далечерн удар, кълбото мина опасно покрай страничния стълб на вратата на Кайзер.
54' Етър 1924 Вт Корнер
50' Етър 1924 Вт Пропуск
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
43' Ботев Опасна атака
40' Лъчезар Балтанов Точен удар
39' Иван Скерлев Жълт картон
За нарушение срещу Бризола
38' Ботев Точен удар
34' Етър 1924 Вт Корнер
31' Самб Бадара Гол
Етър изравни резултата чрез чернокожият си нападател Бидара. След поредното центриране, този път от Александров от дясно, таранът надскочи бранителите в жълто и насочи топката, която Кайзар успя да захлупи, но за съжаление му се отскубна и премина очертанията на гол линията.
29' Самб Бадара Неточен удар
Отново центриране, но този път от ляво, насочено към високият нападател на домакините Бадара, който надскочи защитата ни и се стреля с глава, но опката мина встрани от вратата.
26' Ботев Опасна атака
22' Серкан Юсеин Неточен удар
След няколко паса в наказателното поле на Етър, топката бе пратена към Серкан, който от около 25 метра пробва удар, но над вратата на Иванов.
21' Ботев Корнер
21' Лъчезар Балтанов Неточен удар
Добра атака на Ботев. След пробив отдясно, Лъчезар Балтанов не спя да засече. Виана опита да стреля с глава, но Александър Александров успя да изчисти с глава.
21' Ботев Пропуск
20' Румен Руменов Неточен удар
Късмет за Ботев. Руменов получи пас малко преди границата на наказателното поле и с воле прати топката към десния ъгъл на вратата на Кайзер, като тя се размина на сантиметри от страничния стълб.
18' Ботев Неточен удар
17' Ботев Опасна атака
13' Самб Бадара Точен удар
Центриране в полето на Ботев, където Бадара скача високо и стреля с глава, но слабо в ръцете на Кайзер.
13' Етър 1924 Вт Неточен удар
13' Етър 1924 Вт Опасна атака
9' Фернандо Виана Гол
Виана открива резултата в мача още при първата по-сериозна атака за пловдивчани. След многоходова атака Виана бе оставен непокрит и след няколко къси паса Балтанов изведе кариоката сам срещу Христо Иванов, като неговите съотборници си помислиха, че съдията ще отсъди засада. Виана стреля директно от точката на дузпата, като стражът на Етър бе излязъл и парира удара, но при добавката бразилецът не сбърка.
7' Ботев Опасна атака
3' Етър 1924 Вт Засада
3' Етър 1924 Вт Опасна атака
1' Ботев Неточен удар