Събития в мача

90+5' Край на мача
90+1' Ботев Опасна атака
90' Емил Янчев Смяна - влиза
90' Мариян Огнянов Смяна - излиза
84' Ботев Точен удар
84' Ботев Корнер
83' Фелипе Бризола Пропуск
Страхотна възможност пред Бризола, който получи пас в коридор от Балтанов, Бризола успя да отправи два удара, но в крайна сметка спечели само ъглов удар.
80' Ботев Пропуск
78' Атанас Зехиров Смяна - излиза
78' Иван Коконов Смяна - влиза
78' Лъчезар Балтанов Жълт картон
77' Ботев Опасна атака
69' Стивън Петков Гол
Дебют с гол за новото попълнение в жълто-черните редици. Ботев Пловдив най-после се отпушиха и пробиха вратата на моряците. След центриране на Крум Стоянов топката попадна на главата на Петков, който от непосредствена близост от първа греда я прати в мрежата за 1:2
66' Крум Стоянов Точен удар
Двойна възможност за Ботев пред вратата на гостите. Първо Неделев стреля от точката на дузпата, стражът изби, след което и Крум Стоянов пробва да пробие Михайлов по диагонал, като отново вратарят без проблем успя да парира силния удар.
64' Тодор Неделев Точен удар
61' Дуде Ндонгала Точен удар
Далечен удар на Дуде попада право в ръцете на вратаря Михайлов
61' Стефан Станчев Смяна - влиза
60' Ертан Томбак Смяна - излиза
60' Стивън Петков Смяна - влиза
Официален дебют с жълто-черната фланелка
60' Тони Тасев Смяна - излиза
59' Черно море Неточен удар
56' Ботев Пропуск
48' Дуде Ндонгала Точен удар
Новото попълнение в жълто-черните редици можеше да отбележи още с първото си докосване на топката с жълто-черния екип. Дуде получи топката фронтално срещу вратата и опита удар от 2-3 метра, но стражът на моряците успя да улови.
47' Фернандо Виана Пропуск
Още в първата минута на второто полувреме Ботев започна с голово положение, което Виана пропиля. Крум Стоянов центрира на първа греда от ляво, бразилецът бе притиснат от бранител, но успя да засече топката, която мина покрай вратата на Михайлов.
46' Алваро Юлиано Смяна - излиза
46' Дуде Ндонгала Смяна - влиза
45' Начало второ полувреме
45+3' Край първо полувреме
45+3' Черно море Пропуск
45+2' Черно море Корнер
45+2' Черно море Опасна атака
39' Крум Стоянов Жълт картон
38' Черно море Точен удар
36' Орлин Старокин Гол
34' Фелипе Бризола Неточен удар
Добра асистенция между Неделев и Тасев, като втория бе изведен от дясно и центрира в наказателното поле. Топката попадна в Бризола, който стреля от въздуха, но топката мина над вратата на Михайлов.
34' Фернандо Виана Пропуск
32' Ботев Корнер
31' Ботев Пропуск
31' Ботев Корнер
30' Тодор Неделев Блокиран удар
26' Черно море Неточен удар
25' Пламен Димов Жълт картон
23' Марек Кузма Гол
След половин дузината грешки пред вратата на Черно море, гостите успяха да запазят мрежата си суха и както обикновено се случва да вкарат в мрежата на Чворович след втората си по-опасна атака.
20' Черно море Греда
17' Фернандо Виана Неточен удар
15' Тодор Неделев Неточен удар
Неделев стреля силно над вратата на Михайлов
13' Фелипе Бризола Пропуск
Нов 100 % пропуск пред вратата на Михайлов. Ботев отне топката в средата на терена, а Бризола успя да преодолее защитата на зелено-белите и се стрелна към вратата на гостите. Кариоката трябваше да избира дали да стреля или да търси някои от своите съотборници, като избра първото и отправи силен удар по земя, който мина на сантиметри от страничния стълб на вратата.
11' Крум Стоянов Пропуск
Ботев започна стремглаво двубоя с моряците. Канарчетата вече инкасираха няколко опасни атаки, като най-чистото положение се откри пред Крум Стоянов, който от 6-7 метра встрани от вратата прати топката в аут.
10' Марек Кузма Жълт картон
8' Черно море Опасна атака
8' Ботев Пропуск
8' Ботев Корнер
4' Ботев Неточен удар
3' Ботев Опасна атака