Събития в мача

90+8' Край на мача
90' Септември (Сф) Неточен удар
84' Фернандо Виана Гол
Виана не спира да бележи в мрежата на гостите и вече е с 4 гола в сметката си в тази среща
81' Васил Калоянов Точен удар
Силен удар на Калоянов попадна право в ръцете на Чворович.
81' Ботев Опасна атака
80' Тодор Неделев Пропуск
Неделев се опита да провре топката технично през вратаря на гостите, но в последния момент Янко Георгиев успя да я докосне и да промени траекторията й.
80' Ботев Опасна атака
77' Крис Гади Смяна - излиза
76' Йордан Тодоров Смяна - влиза
73' Фернандо Виана Гол
Виана направо разнищи гостите след като отбеляза своя хеттрик в двубоя за радост на над 3000 на базата в Коматево
71' Алваро Юлиано Смяна - влиза
71' Серкан Юсеин Смяна - излиза
71' Септември (Сф) Неточен удар
70' Септември (Сф) Неточен удар
67' Йордан Минев Смяна - излиза
67' Лазар Марин Смяна - влиза
66' Иван Тилев Смяна - влиза
66' Йордан Минев Жълт картон
66' Мартин Тошев Смяна - излиза
64' Фернандо Виана Гол
ГОООООООО 3:0. Втори гол в сметката на Виана и трети в мрежата на Септември. Браво, канари!
63' Ботев Неточен удар
62' Ботев Точен удар
62' Жеан Патрик Смяна - излиза
62' Васил Калоянов Смяна - влиза
58' Дуде Ндонгала Гол
Дуде отбелязва втория гол в мачав типично свой стил. Той получи пас през центъра от Балтанов, мина няколко петрапо лявото крило, навлезе навътре към центъра и с диагонален изстрел от границата стреля силно, а топката влетя в мрежата на Янко Георгиев за втори път.
56' Септември (Сф) Пропуск
55' Ботев Опасна атака
54' Густаво Афонсо Смяна - излиза
54' Тодор Неделев Смяна - влиза
52' Янко Сандански Жълт картон
За много грозно дърпане на фланелката на Густаво в средата на терена, след като бразилецът го преодоля без проблеми и тръгна напред към вратата на Септември.
48' Септември (Сф) Блокиран удар
48' Септември (Сф) Опасна атака
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
44' Септември (Сф) Точен удар
37' Ботев Неточен удар
30' Ботев Неточен удар
30' Лъчезар Балтанов Неточен удар
Удар на Балтанов от границата на наказателното поле минава над вратата на Септември.
29' Ботев Опасна атака
27' Дуде Ндонгала Пряк свободен удар
Най-активният сред футболистите на Ботев стреля от пряк свободен удар, но на метър над вратата.
27' Антони Иванов Жълт картон
25' Фернандо Виана Гол
ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ 1:0 Ботев Пловдив повежда чрез Виана в стил Дуде, който получи пас от центъра, пробяга няколко метра и пусна успореден на гол линията пас по въздуха, намирайки чудесно Виана, който с глава я прати в близки ъгъл на вратата на Септември.
23' Мартин Тошев Пропуск
Мартин Тошев получи рядък шанс пред вратата на Чворович, но пропусна.
21' Дуде Ндонгала Пропуск
Първа 100 % опасност пред вратата на Септември пропиляна от Дуде. Бризола нахлу по левия фланг и пусна успореден на гол линията пас към Дуде, който останал сам прати топката над вратата на Янко Георгиев.
21' Ботев Неточен удар
15' Серкан Юсеин Точен удар
Серкан стреля от около 40 метра, високо и силно, топката попада право в ръцете на вратаря.
12' Фернандо Виана Неточен удар
Виана бе изведен зад защитата на Септември, чукна си напред топката и след няколко метра пробва удар, който обаче бе доста неточен.
11' Септември (Сф) Опасна атака
9' Дуде Ндонгала Опасна атака
Ботев поиска дузпа за нарушение срещу Дуде в наказателното, но такава не бе свирена, защото Дуде преди фаула вече бе чукнал топката напред, а същевременно бе близо до аутлинията.
9' Ботев Опасна атака
7' Дуде Ндонгала Греда
Дуде стреля директно от около 25 метра, топката обаче нацели напречната гредата и излезе в аут.
5' Ботев Корнер
4' Дуде Ндонгала Опасна атака
Страхотен извеждащ пас към Дуде в наказателтното поле на Септември, който в крайна сметка бе изчистен в ъглов удар.
2' Йордан Минев Блокиран удар
Бърза многоходова атака за домакините, която завърши с удар на Минев в тялото на защитник на гостите от София.
1' Ботев Опасна атака