Събития в мача

90' Край на мача
90' Кирил Десподов Гол
85' ЦСКА - София Гол
76' Ботев Гол
70' Фернандо Каранга Гол
68' Енрике Рафаел Смяна - излиза
68' Кирил Десподов Смяна - влиза
62' Фернандо Каранга Гол (дузпа)
60' Йордан Минев Червен картон
59' Йордан Минев Жълт картон
51' Лъчезар Балтанов Жълт картон
50' ЦСКА - София Пропуск
50' Тони Тасев Смяна - влиза
49' Крум Стоянов Смяна - излиза
47' Омар Косоко Смяна - влиза
47' Меледже Омнибес Смяна - излиза
47' ЦСКА - София Неточен удар
45' Начало второ полувреме
45' Край първо полувреме
44' ЦСКА - София Пропуск
37' Лъчезар Балтанов Гол
Ботев намалява разликата в головете на 1:2. Балтанов бе най-съобразителен в наказателното поле на гостите, като ги наказа след продължително разбъркване и няколко удара по посока на вратата отправени от футболистите в "жълто-черно".
37' Ботев Корнер
34' Ботев Пропуск
33' Крум Стоянов Жълт картон
32' Ботев Пропуск
31' Ботев Блокиран удар
28' ЦСКА - София Гол
25' ЦСКА - София Засада
24' Алваро Юлиано Точен удар
Алваро пробва удар директно към вратата на гостите, но стражът успя да изби, след като се разтегна. За съжаление на близо 4000-те бултраси нито един от нападателите в "жълто-черно" не успя да я довкара.
24' Ботев Точен удар
21' ЦСКА - София Греда
21' Виктор Генев Жълт картон
Генев получи картон, а даже не е в игра. Съдията му показа официално предупреждение, заради реакция след грубата игра на футболистите на ЦСКА - София
20' Кристиян Малинов
Малинов получи официално предупреждение за груба игра срещу Балтанов в средата на терена. Това е първото официално предупреждение за гостите, които трябваше да получат такова доста по-рано.
15' ЦСКА - София Неточен удар
15' ЦСКА - София Отменен гол
14' Фернандо Каранга Гол
Каранга отбеляза във вратата на Ботев. След бърза атака по дясното крило топката бе подадена на Каранга на дузпата, който без да бъде притесняван вкара първото попадение в мача.
8' Алваро Юлиано Точен удар
Първи удар към вратата на гостите от ЦСКА - СОФИЯ, което можеше да ги накаже неприятно. Силният удар на бразилеца Юлияно от 25 метра минава на сантиметри от страничния стълб на вратата на Витаутас Гедиминас Черниаускас.
7' ЦСКА - София Неточен удар
6' Пламен Димов Жълт картон