Ботев

Пирин (Бл)

Събития в мача

90+4' Край на мача
90+4' Методий Стефанов Смяна - влиза
90+3' Даниел Младенов Смяна - излиза
90+3' Тодор Неделев Точен удар
90' Тодор Неделев Неточен удар
88' Станислав Костов Смяна - излиза
88' Костадин Ничев Смяна - влиза
87' Пирин (Бл) Опасна атака
87' Ботев Опасна атака
84' Ботев Опасна атака
82' Серкан Юсеин Смяна - излиза
82' Кристиан Добрев Смяна - влиза
79' Димитър Благов Гол
Благов от гостите открива резултата
78' Станислав Костов Жълт картон
77' Серкан Юсеин Неточен удар
77' Ботев Неточен удар
73' Фелипе Бризола Пропуск
Бризола бе изведен чудесно зад защитата на Пирин и пробва силен удар под напречната греда, но топката мина над вратата.
73' Алваро Юлиано Смяна - излиза
73' Меледже Омнибес Смяна - влиза
Играта на терена е спряна заради разправия. Милен Радуканов е изгонен от скамейката заради нахлуване на терена, а футболистите се сдърпаха, като тези на Пирин поискаха дузпа, но такава не бе отсъдена
65' Тони Тасев Смяна - излиза
65' Крум Стоянов Смяна - влиза
63' Тодор Неделев Опасна атака
59' Тодор Неделев Неточен удар
Неделев можеше да изненада неприятно Благой Макенджиев, като се опита да го прехвърли, но топката мина сантиметри встрани от вратата на Пирин.
59' Пирин (Бл) Блокиран удар
57' Фелипе Бризола Точен удар
Удар на Бризола от границата на наказателното поле, топката попада право във вратаря на Пирин
54' Пирин (Бл) Засада
53' Стилян Николов Жълт картон
48' Ботев Опасна атака
47' Пирин (Бл) Опасна атака
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
45' Тони Тасев Жълт картон
След атака на канрчетата, гоститре успяха да изчистят топката и да организират бърза контра, която бе спряна от Тасев в средата на терена с цената на нарушение и жълт картон
44' Ботев Корнер
44' Ботев Пропуск
42' Пирин (Бл) Опасна атака
37' Омар Косоко Нарушение
Фаул в атака на Косоко в наказателното поле на Пирин
37' Пирин (Бл) Блокиран удар
35' Ботев Пропуск
35' Ботев Корнер
34' Ботев Корнер
34' Алваро Юлиано Точен удар
Силен удар на Алваро от около 30-35 метра, но Макенджиев се разтегна и успя да избие в ъглов удар
33' Ботев Опасна атака
33' Пирин (Бл) Блокиран удар
32' Ботев Опасна атака
30' Ботев Опасна атака
27' Тодор Неделев Неточен удар
След бърза атака за Ботев, топката бе отнета от Бризола, който обаче поправи грешката си и успя да блокира изчистването от защитник в зелено. Серкан пое кълбото и подаде бързо към Неделев, който от земя прати топката към вратата, но неточно.
27' Пирин (Бл) Корнер
22' Омар Косоко Засада
22' Ботев Засада
18' Тодор Паланков Жълт картон
Грубо влизане в гръб на Тодор Паланков в краката на Косоко.
17' Пирин (Бл) Корнер
17' Пирин (Бл) Опасна атака
15' Тони Тасев Засада
13' Ботев Засада
12' Ботев Корнер
12' Ботев Опасна атака
10' Станислав Костов Пропуск
Първи сериозен пропуск пред една от двете врати е за гостите, като Чворович успя да спаси първия удар, а вторият който бе отправен към вратата му мина над напречната греда.
8' Станислав Костов Блокиран удар
Костов получи пас по лявото крило и напредна необезпокояван, навлезе в наказателното поле, но след като шутира Цветомир Панов бе напреднал и успя да отклони топката, която Виктор Генев изчисти.
7' Ботев Неточен удар
6' Ботев Блокиран удар
4' Пирин (Бл) Фаул
Грубо влизане в краката на Омар Косоко, който изрева от болка и се просна на земята
2' Ботев Опасна атака