Ботев

ФК Партизани Тирана

Събития в мача

90+2' Край на мача
89' Ботев Неточен удар
89' Омар Косоко Пропуск
3 минути продължение
85' Меледже Омнибес Смяна - излиза
85' Серкан Юсеин Смяна - влиза
85' Renaldo Kalari Жълт картон
84' Xheyahir Sukaj Неточен удар
Сукай излезе сам срещу Чворович в първо опасно положение пред българската врата, но стреля силно и неточно
82' Крум Стоянов Пропуск
След центриране от ъглов удар Алваро прати топката на първа греда, където Крум Стоянов я засече, но тя излезе в аут.
81' Ботев Корнер
81' Ботев Опасна атака
79' Xheyahir Sukaj Смяна - влиза
79' Realdo Fili Смяна - излиза
77' ФК Партизани Тирана Корнер
77' ФК Партизани Тирана Блокиран удар
77' Фелипе Бризола Смяна - излиза
77' Алваро Юлиано Смяна - влиза
75' Крум Стоянов Неточен удар
Крум Стоянов избра да стреля от границата на наказателното поле, но над вратата на Партизани
73' Lorenc Trashi Смяна - излиза
73' Renaldo Kalari Смяна - влиза
67' Idriz Batha Смяна - излиза
67' Mentor Mazrekaj Смяна - влиза
66' Фелипе Бризола Неточен удар
Силен но неточен удар по посока вратата на Партизани отправи Бризола
64' Тони Тасев Смяна - излиза
63' Крум Стоянов Смяна - влиза
61' ФК Партизани Тирана Неточен удар
61' Ботев Опасна атака
58' Lauren Ismailaj Жълт картон
53' Омар Косоко Корнер
Двоен изстрел на Косоко посока вратата на Партизани, вратарят лови
50' Ботев Корнер
46' Ботев Опасна атака
45' Начало второ полувреме
45' Край първо полувреме
41' ФК Партизани Тирана Корнер
Първи ъглов удар в мача
40' ФК Партизани Тирана Точен удар
40' ФК Партизани Тирана Неточен удар
32' Фелипе Бризола Пряк свободен удар
Бризола центрира право в полето на гостите, където защитата в бяло избива.
31' ФК Партизани Тирана Опасна атака
29' Idriz Batha Жълт картон
29' Тодор Неделев Точен удар
Удар на Неделев от пряк свободен удар , този път в долния ляв ъгъл на вратата, стражът обаче е на позиция и лови топката.
26' Emilian Vila Жълт картон
22' Фелипе Бризола Гол
Фелипе Бризола отбелязва първия си гол в Лига Европа с екипа на Ботев Пловдив. След центриране на Балтанов в наказателното поле на Партизани. бразилецът с плонж и удар с глава открива резултата.
20' Тодор Неделев Неточен удар
20' Тодор Неделев Греда
Неделев застана зад топката и прати топката точно в лявата сглобка на вратата на Партизани, след което последва нов удар към вратата, но неточен.
19' Arbnor Fejzullahu Фаул
Фаул срещу Косоко буквално срещу вратата на Партизани на границата на наказателното поле
17' Ботев Опасна атака
12' Фелипе Бризола Точен удар
Далечен и силен изстрел на Бризола. Топката попадна право в ръцете на Ходжа.
11' Ботев Точен удар
3' Тони Тасев Опасна атака
Страхотен извеждащ пас през цялата защита по земя към Тони Тасев, който изпревари защитник в бяло и се озова почти сам срещу Ходжа, но си поведе силно топката и бе блокиран от защитник в бяло.
1' Старт на мача
Началото на двубоя бе дадено от гостите, които се впуснаха мигновенно в атака
Ботев и Партизани вече са на терена, канарчетата в традиционния си "жълто-черен" екип, а гостите от Албания в чисто-бял екип
По-малко от 20 минути делят Ботев и Партизани от началото на реванша в 1 кръг на Лига Европа. В момента на стадион "Лазур" в Бургас има близо 5000 бултраси, които ще подкрепят пловдивския отбор