Плейофна фаза, 2016/17, 1 кръг, 19.05.2017 20:00

Играч на мача

Ботев

Събития в мача

90+3' Край на мача
89' Омар Косоко Пропуск
Отлична атака и възможност на Коско да изравни резултата. Той пробяга голямо разстояние като се измъкна от опеката на защитата и се озова сам рещу Перниш, но не успя да го преодолее.
82' Берое Точен удар
82' Антон Карачанаков Точен удар
Силен удар на Карачанаков от границата на наказателното поле от въздуха, топката попада право в ръцете на Чворович
78' Антонио Вутов Смяна - излиза
78' Серкан Юсеин Смяна - влиза
78' Ботев Корнер
76' Берое Опасна атака
Ново спасяване на Чворович! Карачанаков отправи коварен фалцов шут от границата на наказателното поле, а стражът дори улови кълбото.
76' Жуниор Мапуку Гол
Жуниор Мапуку бележи, макар и да останаха съмнения, че си е помогнал с ръка при овладяването на топката. Конгоанецът получи дълъг пас от Боби Цонев и устоя на натиска на Радослав Терзиев. Последва безкрайно шут по диагонала, който влетя точно до основата на дясната греда.
69' Берое Корнер
68' Жуниор Мапуку Греда
Греда за Берое! Мапуку проби с топката отдясно и се спря рязко, за да комбинира с Боби Цонев, който беше пред дъгата. Юношата на Левски стреля мощно, а Чворович докосна топката, която кацна върху напречната греда.
64' Антонио Вутов Гол
Ботев изравнява резултата и не оставя никакви шансове на Берое да елиминира пловдивчани. Лъчо Балтанов изведе отлично Крум Стоянов зад защитата на домакините, който пусна успореден на гол линията пас към Вутов, а младият татко направо връхлетя с топката във вратата на Берое.
62' Берое Корнер
62' Антон Карачанаков Точен удар
Удар на Карачанаков е отразен от Чворович
61' Берое Корнер
61' Берое Опасна атака
59' Ботев Корнер
56' Берое Пропуск
56' Кохей Като Жълт картон
54' Мартин Райнов Жълт картон
52' Радослав Терзиев Пропуск
Нов пропуск пред вратата на Берое. След изпълнен ъглов удар топката бе пратена към Терзиев, който бе оставен непокрит, но защитникът прати неудобната топка над вратата на зелените.
52' Ботев Корнер
51' Омар Косоко Пропуск
Косоко с отлична изява, като преодоля двама от защитата на домакините и се озова сам пред вратата на Перниш, като се опита да го прехвърли, но стражът спаси.
50' Берое Корнер
50' Берое Блокиран удар
46' Фелипе Бризола Смяна - излиза
46' Омар Косоко Смяна - влиза
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
45' Тодор Неделев Неточен удар
Добра многоходова атака за Ботев, която завърши с коварен удар на Неделев от около 25 метра, но за късмет на домакините топката мина покрай вратата им.
42' Антонио Вутов Точен удар
Далечен изненадва удар на Вутов от около 35-40 метра, Перниш обаче внимаваше и успя да изби опасната топка след ефектен плонж.
42' Берое Точен удар
36' Берое Точен удар
Добро спасяване на Чворович
35' Берое Корнер
35' Берое Блокиран удар
35' Ботев Опасна атака
33' Берое Неточен удар
32' Ботев Опасна атака
29' Тодор Неделев Неточен удар
Изненадващ прехвърлящ удар на Неделев от далечно разстояние не стига до вратата на Перниш.
27' Крум Стоянов Опасна атака
Опасна атака е спряна с грубо нарушение от страна на Асен Георгиев, фаул обаче не бе свирен, а Крум Стоянов остана да лежи на тревата
25' Антонио Вутов Жълт картон
25' Венцислав Василев
Жълт картон за Венцислав Василев от Берое, който протестира остро срещу това, че реферът не даде дузпа за Берое за съмнения за игра с ръка на Тодор Неделев.
24' Берое Опасна атака
Претенции за дузпа от страна на футболистите на домакините
21' Крум Стоянов Жълт картон
20' Берое Неточен удар
17' Крум Стоянов Смяна - влиза
17' Фернандо Виана Смяна - излиза
15' Кристиан Димитров Автогол
Берое повеждат в резултата след автогол на Кристиан Димитров.Слаб удар на Карачанаков към вратата на Чворович бе отклонен от Кристиан Димитров и топката влезе в близкия ъгъл на вратата на Ботев
13' Жуниор Мапуку Неточен удар
Извеждащо подаване на Цонев към Мапуку, който надбяга Терзиев стигна до вратата на Ботев и стреля, но над напречната греда.
10' Берое Фаул
Фаул на Асен Георгиев срещу Чворович
10' Берое Корнер
8' Иво Иванов Жълт картон
8' Иво Иванов Фаул
Страшно грубо влизане на Иво Иванов с двата краката в Бризола, този път защитникът е санкциониран от рефера с жълт картон.
6' Борислав Цонев Блокиран удар
Опит за удар на Цонев от около 6-7 метра, който в крайна сметка излиза в ъглов удар.
6' Жуниор Мапуку Пропуск
Центриране в наказателното поле към Мапуку, който не успя да насочи топката към вратата на Чворович
4' Борислав Цонев Фаул
Грубо влизане на Цонев в краката на Виана, жълт картон няма.