Ботев

Берое

Събития в мача

90+4' Край на мача
90+1' Фелипе Бризола Смяна - излиза
90' Серкан Юсеин Смяна - влиза
82' Антонио Вутов Гол
Трети страхотен гол в сметката на Ботев. Антонио Вутов вкара попадението, а през това време дикторът обяви, че му се е родил син. Честитоооооооооооооооооооооооооооооооо!
76' Крум Стоянов Смяна - влиза
72' Берое Корнер
71' Кохей Като Смяна - влиза
71' Венцислав Василев Смяна - излиза
67' Виле Салмикиви Смяна - влиза
67' Карлос Охене Смяна - излиза
65' Ботев Опасна атака
64' Фернандо Виана Смяна - излиза
64' Антонио Вутов Смяна - влиза
62' Омар Косоко Жълт картон
59' Ботев Пропуск
59' Радослав Терзиев Пропуск
Неделев центрира от пряк свободен на задна греда, където Терзиев бе оставен непокрит, но не успя да я насочи добре, като в крайна сметка се получи разбъркване и стража на зелените улови.
57' Берое Точен удар
54' Ботев Неточен удар
Удар на Панов минава покрай вратата на Берое.
54' Берое Пропуск
45' Начало второ полувреме
45' Край първо полувреме
45' Фернандо Виана Гол
Отлична атака за "жълто-черните", които удвояват преднината си в продължението на първата част.
36' Берое Точен удар
33' Ботев Опасна атака
30' Антон Карачанаков Точен удар
Удар от дистанция на Антон Карачанаков, но вратарят на Ботев спаси.
25' Берое Корнер
23' Карлос Охене Жълт картон
За симулативна игра пред вратата на Ботев
22' Лазар Марин Опасна атака
Ботев поиска дузпа, но не получи такава. Лазар Марин центрира от фланга, топката срещна ръката на Пламен Тенев, но реферът Ангел Ангелов прецени, че това не заслужава дузпа.
21' Берое Пропуск
18' Тодор Неделев Жълт картон
Жълт картон за Тодор Неделев за протестите му при ситуацията с неотсъдената дузпа.
12' Омар Косоко Гол
Страхотен Косоко даде отличен старт на канарчетата с гол красавец. Нападателят на Ботев бе изведен около наказателното поле, успокои си топката като излъга защитата на Берое, след което видя излезлия напред вратар и по много елегантен начин го прехвърли за 1:0
4' Ботев Точен удар
Бризола бе изведен зад защитата на гостите и останал очи в очи с Перниш се опита да го разстреля, но стражът на старозагорци успя да се справи със ситуацията и да парира удара.
2' Лъчезар Балтанов Пропуск
След ъглов удар изпълнен от Бризола топката бе пратена на задна греда, където Балтанов се извиси и я насочи с глава, но за късмет на Перниш тя мина над напречната греда.
2' Ботев Корнер
1' Ботев Блокиран удар
1' Ботев Опасна атака