Ботев

Верея (СтЗ)

Събития в мача

90+4' Край на мача
90+2' Радослав Апостолов Смяна - влиза
90+2' Фелипе Бризола Смяна - излиза
90+1' Салим Керкар Нарушение
90+1' Верея (СтЗ) Опасна атака
3 мин добавено време
90' Верея (СтЗ) Нарушение
88' Ботев Корнер
88' Фелипе Бризола Блокиран удар
Заучено положение завърши със силен и точен удар на Бризола, блокиран от защитник
87' Селим Бен Джемия Жълт картон
86' Ботев Опасна атака
86' Виктор Генев Неточен удар
86' Ботев Корнер
85' Фернандо Виана Блокиран удар
85' Ботев Пропуск
Поредица от пасове изведоха Виана сам, но в страни от вратата, ударът му бе избит от гол линията
84' Серкан Юсеин Опасна атака
83' Лазар Марин Нарушение
82' Селим Бен Джемия Смяна - влиза
82' Елиаш да Силва Смяна - излиза
80' Серкан Юсеин Жълт картон
78' Ботев Нарушение
76' Васил Калоянов Нарушение
76' Фелипе Бризола Опасна атака
74' Серкан Юсеин Смяна - влиза
74' Антонио Вутов Смяна - излиза
73' Фелипе Бризола Опасна атака
70' Георги Андонов Опасна атака
Добра атака на Верея, завършила с техничен, но слаб удар право в ръцете на Георгиев
70' Тодор Неделев Опасна атака
Неделев открадна една топка и проби на скорост, последният пас бе пресечен
69' Верея (СтЗ) Опасна атака
66' Васил Калоянов Нарушение
65' Фернандо Виана Смяна - влиза
65' Омар Косоко Смяна - излиза
63' Иван Бандаловски Нарушение
61' Васил Калоянов Гол
След изпълнението на корнера Георгиев увисна под топката и Калоянов успа на опразнената врата да вкара
60' Верея (СтЗ) Корнер
60' Педро Еуженио Точен удар
59' Меледже Омнибес Нарушение
Поредна забележка за Педру Еуженио
57' Васил Калоянов Блокиран удар
56' Верея (СтЗ) Опасна атака
54' Фелипе Бризола Неточен удар
53' Самуел Инкоом Жълт картон
Бризола се измъкна от защитата, но бе подкосен на ръба на нак поле
52' Педро Еуженио Нарушение
51' Омар Косоко Опасна атака
50' Иван Бандаловски Нарушение
49' Педро Еуженио Опасна атака
48' Иван Бандаловски Нарушение
47' Илиян Йорданов Смяна - влиза
47' Здравко Илиев Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45+5' Край първо полувреме
43' Ботев Неточен удар
40' Салим Керкар Смяна - влиза
40' Момчил Цветанов Смяна - излиза
36' Антонио Вутов Гол
След чудесно центриране на Неделев отдясно , топката стигна по въздух до оставения непокрит Вутов, който с глава прониза Колев за 1:0.
Елиаш задържа Тодор Неделев, като съдията Ангел Ангелов спести втори жълт картон на бразилския футболист.
31' Елиаш да Силва Отменен гол
Педро Еуженио центрира от корнер в наказателното поле на Ботев, Иван Бандаловски извърши нарушение срещу вратаря Георги Георгиев, което бе маркирано от съдията Ангел Ангелов. Елиаш вкара топката с глава, но преди това съдията бе маркирал нарушение срещу Георгиев.
28' Антонио Вутов Неточен удар
Бризола със страхотно отиграване с топката, преодоля двама от защитата на сините, подаде на Вутов, който стреля по диагонал, но топката излезе в аут.
26' Омар Косоко Пропуск
Омар Косоко отправи удар от далечна дистанция, но над напречната греда на вратата на Пламен Колев.
25' Верея (СтЗ) Опасна атака
24' Ботев Опасна атака
15' Елиаш да Силва Жълт картон
14' Елиаш да Силва Пропуск
Центриране в наказателното поле на Ботев след ъглов удар. Вратарят на канарчетата Георгиев излезе неразчетено, след което Елиаш стреля с глава и за наш късмет прати топката над напречната греда в аут.
10' Фелипе Бризола Пропуск
След пряксвободен удар Бризола пусна техничен пас през защитата на Бризола, където Генев се хвърли на шпагат, за да отклони кълбото, но не успя и то излезе в аут.
8' Верея (СтЗ) Засада
7' Ботев Опасна атака
3' Верея (СтЗ) Корнер