Събития в мача

90+4' Край на мача
90' Тодор Неделев Точен удар
Тодор Неделев стреля от 35 метра от пряк свободен удар с топовен шут, но Кръстев улови.
86' Омар Косоко Жълт картон
85' Сашо Александров Смяна - влиза
84' Левски (Сф) Блокиран удар
84' Веселин Минев Смяна - излиза
84' Антонио Аниете Смяна - излиза
83' Божидар Краев Смяна - влиза
81' Фернандо Виана Жълт картон
80' Левски (Сф) Неточен удар
77' Ботев Опасна атака
75' Ботев Неточен удар
73' Радослав Терзиев Точен удар
След две центрирания на Неделев от ляво от ъгловия удар, последен с топката игра Терзиев, който би силно с глава, но стражът успя да улови.
73' Ботев Корнер
72' Давид Яблонски Жълт картон
71' Ботев Опасна атака
71' Антонио Вутов Смяна - излиза
70' Омар Косоко Смяна - влиза
69' Амаду Сукуна Смяна - влиза
68' Франсис Нар Смяна - излиза
63' Бабатунде Адениджи Гол
Левски прави резултата 2:0. След продължителна атака Антон Огнянов центрира прострелно отляво на наказателното поле към Бабатунде Адениджи - 2:0.
63' Антонио Аниете Блокиран удар
60' Меледже Омнибес Жълт картон
56' Левски (Сф) Пропуск
51' Ботев Опасна атака
48' Левски (Сф) Пропуск
47' Крум Стоянов Смяна - излиза
46' Фелипе Бризола Смяна - влиза
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
44' Левски (Сф) Корнер
41' Антонио Аниете Неточен удар
38' Фернандо Виана Пропуск
Нов пропуск пред вратата на Кръстев, който е вече четвърти в сметката на "канарчетата" за 35 минути игра.
37' Ботев Засада
36' Левски (Сф) Точен удар
29' Иван Чворович Смяна - излиза
29' Георги Георгиев Смяна - влиза
28' Антон Огнянов Жълт картон
23' Фернандо Виана Пропуск
Невероятен пропуск на Крум Стоянов. Фернандо Виана го намери в наказателното поле, но ударът му мина встрани от вратата.
18' Виктор Генев Пропуск
Ботев веднага можеше да отвърне на удара, но след разбъркване в наказателното поле на Левски, в крайна сметка Николай Кръстев улови.
16' Роман Прохазка Гол
Гол за домакините при втория им удар към вратата на Чворович. Веселин Минев центрира отляво и намери през целия терен съотборника си пред наказателното поле. Топката дойде на волето на словака и той вкара за 1:0!
15' Фернандо Виана Пропуск
Поредица от две опасни центрирания в наказателното поле. Първо Фернандо Виана на сантиметри не можа да засече топката в мрежата, а после и Крум Стоянов за малко не можа да се разпише.
14' Левски (Сф) Неточен удар
10' Тодор Неделев Опасна атака
Добра многоходова атака за пловдивчани. Балтанов, Вутов и Виана, разиграха добре и прекараха без проблеми топката през синята защитата, за да стигне до Неделев в дясно, който се опита да изведе Виана, но бразилецът не успя да успокои топката и тя излезе в аут.
10' Антонио Вутов Жълт картон
Първо официално предупреждение за играч в мача. То е за Вутов, който игра грубо срещу Антонио
6' Тодор Неделев Пряк свободен удар
Неделев центрира от около 35 метра, заради силния вятър обаче топката минава над играчите и излиза в аут.
5' Бабатунде Адениджи Атака
Атака за домакините, Адениджи е изведен напред, но топката излезе в аут.
2' Ботев Опасна атака