Събития в мача

90' Край на мача
90' Иван Коконов Смяна - излиза
90' Пламен Николов Смяна - влиза
89' Ботев Опасна атака
3 минути продължение
85' Черно море Засада
85' Черно море Опасна атака
83' Николай Минков Смяна - влиза
83' Мартин Костадинов Смяна - излиза
81' Фелипе Бризола Смяна - излиза
81' Радослав Апостолов Смяна - влиза
80' Омар Косоко Опасна атака
76' Ботев Точен удар
71' Крум Стоянов Смяна - излиза
71' Милко Георгиев Смяна - влиза
71' Георги Илиев Жълт картон
66' Георги Илиев Точен удар
65' Ботев Фаул
Игра с ръка на Радослав Терзиев
65' Георги Илиев Смяна - влиза
Илиев влиза на мястото на Борислав Балджийски
59' Ботев Опасна атака
57' Виктор Генев Пропуск
Нов 100% пропуск пред вратата на Черно море. Пряк свободен удар за Ботев. След добро центриране от около 35-40 метра топката бе пратена на задна греда където Викотр Генев се хвърли на шпагат, но не успя да засече топката в опразнената врата и тя излезе в аут.
54' Тодор Паланков Жълт картон
53' Траян Траянов Жълт картон
51' Омар Косоко Пропуск
Уникален пропуск на Косоко пред вратата на Черно море. Нападателят успя да избяга от засадата, спря си топката фронтално срещу вратата и отправи слаб удар, който излезе в аут. Главният съдия обаче отсъди нарушение на Омар, който си е спрял топката с ръка.
49' Лазар Марин Жълт картон
48' Траян Траянов Корнер
След ъглов удар, топката бе насочена от Траянов в левия ъгъл на вратата на Георгиев, но Лазар Марин бе на място и успя да изчисти.
48' Черно море Опасна атака
46' Омар Косоко Смяна - влиза
46' Меледже Омнибес Смяна - излиза
46' Черно море Точен удар
Опасна атака отдясно, Балджийски центрира, Георгиев се намеси, като първо изпусна топката, но я запази в собствено владеене.
46' Черно море Опасна атака
46' Ботев Опасна атака
Корнер за Ботев. След центрирането в крайна сметка домакините се справиха със ситуацията.
46' Ботев Корнер
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
45+1' Черно море Корнер
45' Черно море Пропуск
42' Фернандо Виана Пропуск
40' Ботев Опасна атака
37' Черно море Корнер
37' Даниел Георгиев Неточен удар
36' Иван Коконов Пропуск
36' Черно море Корнер
31' Меледже Омнибес Жълт картон
22' Тодор Неделев Опасна атака
Грешка в изнасянето на топката позволи на Ботев да организира бърза атака пред вратата на домакините, но този път стража на Черно море излезе и успя да изпревари Тодор Неделев преди да отправи удар.
21' Ботев Корнер
21' Фернандо Виана Блокиран удар
Виана излезе на стрелкова позиция и опита удар отдясно на вратата на Щорм, но защитник в зелено-бяло изби в ъглов удар.
21' Ботев Опасна атака
20' Черно море Корнер
19' Черно море Неточен удар
Удар от въздуха на Балджийски минава покрай вратата на Георгиев.
11' Марек Кузма Гол
Черно море не остави на Ботев да диша спокойно и се върна бързо в мача след гол на Кузма. Домакините организираха хубава многоходова атака по лявото крило, като матираха защитата на пловдивчани. Михаил Венков пусна успореден пас на гол линията, като на задна греда Кузма бе оставен непокрит и изравни резултата.
10' Лъчезар Балтанов Гол
Ботев откри откри резултата при първата си сериозна атака. След грешка на вратаря Щорм, който се опита да прати топката напред, силният вятър не позволи обаче това да се случи и върна топката към вратата му, където Виана я пое, канарчетата се организираха бързо, а кълбото попадна в капитана Балтанов, който напредна и с хубав плътен удар я прати в мрежата на Черно море за 0:1.
8' Черно море Неточен удар
Силният вятър пречи на двата отбора да разгърнат играта си
8' Черно море Опасна атака
7' Черно море Корнер
5' Черно море Опасна атака
3' Черно море Блокиран удар
Коконов опита центриране след изпълнението на корнера, защитата на Ботев се справя със ситуацията
3' Черно море Корнер
3' Мартин Костадинов Опасна атака
Костадинов опита успореден пас към вратата на Ботев, но след отлична намеса Панов изчисти в корнер.