Събития в мача

90+4' Край на мача
90' Борис Тютюков Пропуск
Силен удар на Тютюков от ляво минава над вратата на Берое.
90' Фернандо Виана Гол
Виана удвоява резултата в мача си с втори гол в своя актив за тази среща и 3-ти откакто е в Ботев. КАриоката получи пас от Неделев, който изигра брилянтно положението, като финтира защитата на гостите и пусна успореден на гол линията пас. Кълбото достигна до Виана, който на задна греда, без притеснение вкара за 2:0.
90' Ботев Корнер
90' Борис Тютюков Блокиран удар
90' Берое Опасна атака
89' Борис Тютюков Смяна - влиза
88' Антонио Вутов Смяна - излиза
88' Серкан Юсеин Пропуск
Уникални два пропуска пред вратата на Берое, първо Серкан се размина от топката на празна врата, а после топката бе избита буквално на 2 метра от гол линията.
87' Ботев Опасна атака
83' Серкан Юсеин Жълт картон
81' Жуниор Мапуку Смяна - излиза
80' Виле Салмикиви Смяна - влиза
79' Ботев Корнер
79' Фернандо Виана Блокиран удар
77' Лъчезар Балтанов Неточен удар
Балтанов пробва дали словашкия врата внимава, но не намери очертанията на вратата.
77' Ботев Опасна атака
74' Фернандо Виана Жълт картон
За симулация в наказателното поле на гостите.
73' Лъчезар Балтанов Греда
Продължителна атака за Ботев, който без проблем обсажда останалият с двама души по-малко Берое. Неделев с пас по тревата намери Виана пред наказателното поле, а той бързо изведе Лъчо Балтанов почти сам срещу вратаря. От 9 метра халфът шутира силно и разтресе левия стълб, а впоследствие Крум Стоянов пропусна при добавката.
73' Ботев Опасна атака
72' Берое Корнер
72' Фелипе Бризола Смяна - излиза
72' Крум Стоянов Смяна - влиза
71' Ботев Опасна атака
69' Ботев Опасна атака
68' Берое Неточен удар
67' Берое Корнер
67' Лазар Марин Неточен удар
Марин отправя силен далечен удар, който минава високо над вратата на Берое.
66' Ботев Опасна атака
65' Ботев Неточен удар
64' Борислав Цонев Смяна - влиза
64' Ерик Почански Смяна - излиза
63' Ботев Неточен удар
63' Цветомир Панов Неточен удар
Панов получи пас в дясно, навлезе към наказателното поле, измъкна се от опеката на защитник и избра да стреля, като топката отново мина опасно близо покрай вратата на Перниш.
63' Атанас Зехиров Смяна - влиза
62' Антон Карачанаков Смяна - излиза
62' Ерик Почански Жълт картон
62' Карлос Охене Червен картон
Два поредни жълти картона за Карлос Охене, който първо фаулира футболист на Берое. След показания жълт картон от главния съдия той го издърпа за ръката, а арбитъра автоматично му показа пътя към съблекалнята.
59' Фернандо Виана Неточен удар
Виана се извиси най-високо след центрирането в полето на Берое, като отправи опасен удар с глава, но топката само облиза страничната греда от външната й страна.
58' Веселин Пенев Червен картон
Втори жълт картон за Веселин Пенев, който оставя отбора си с 10 човека на терена, Капитана на гостите изпусна Тодор Неделев, който се отскубваше последен зад защитата на Берое и го повали с ръка, което нямаше как да не остане несанкционирано от Ивайло Стоянов.
57' Веселин Пенев Жълт картон
56' Берое Опасна атака
55' Берое Пропуск
53' Фелипе Бризола Пропуск
Шанс пред вратата на гостите. След изсипана топка отдясно, тя бе избита, попадна право в Бризола, който стреля директно, но неточно.
53' Кристиан Димитров Смяна - влиза
52' Виктор Генев Смяна - излиза
Принудителна смяна в състава на Ботев, бранителят получи контузия през първото полувреме и няма да може да продължи мача.
52' Берое Опасна атака
50' Берое Опасна атака
49' Жуниор Мапуку Точен удар
Удар на Мапуку от 22 метра право в ръцете на Чворови
48' Тодор Неделев Точен удар
Неделев получи пас от Балтанов и се изстреля напред, но отправи слаб удар по земя, без проблеми за вратаря на Берое.
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
45' Берое Блокиран удар
43' Веселин Пенев Жълт картон
42' Антонио Вутов Жълт картон
40' Берое Корнер
38' Лазар Марин Неточен удар
Силен удар на Марин от далечно разстояние, преминава като снаряд над вратата на Берое.
36' Жуниор Мапуку Пропуск
Мапуку изпуска почти 100 % положение за своя отбор. След добър пас успореден на гол линията от Веселин Пенев, топката попадна на Мапуку пред вратата на Чворович, който я насочи в долния ляв ъгъл буквално от 3-4 метра, но Чворович се разтегна и спаси.
35' Ботев Опасна атака
34' Берое Жълт картон
Жълт картон за Пламен Тенев за грубо нарушение срещу Серкан в средата на терена.
32' Берое Неточен удар
32' Берое Блокиран удар
32' Берое Опасна атака
31' Тодор Неделев Неточен удар
Неделев отправи силен удар от около 30-35 метра, топката мина над вратата на Перниш
30' Фелипе Бризола Опасна атака
Опасна контра за Ботев, в кеото Бризола се опита да си прибере топката, но тя бе спряна от защитник на гостите с ръка, а главния съдия подмина за пореден път ситуацията, което разгневи публиката на "жълто-черните"
29' Берое Опасна атака
27' Ботев Корнер
27' Цветомир Панов Блокиран удар
25' Фелипе Бризола Жълт картон
25' Мартин Райнов Греда
Нов шанс пред вратата на Чворович за Берое, този път гредата помага на пловдивския любимец. Райнов стреля и прехвърли вратаря на Ботев, топката попадна в последствие при Ерик Почански и вкара, но съдиите отмениха попадението заради засада.
19' Антон Карачанаков Опасна атака
Берое можеше да отвърне почти веднага, след като Мапуку и Охене комбинираха на скорост в наказателното поле, а топката стига вдясно за Карачанаков. От остър ъгъл българинът потърси близкия горен ъгъл и изпрати кълбото с много в аут
17' Фернандо Виана Гол
Виана открива резултата след поредната контра на Ботев. Кариоката пое топката на границата на наказателното поле и с техничен удар прати топката покрай Пернеш в долния му ляв ъгъл на неговата врата.
16' Фелипе Бризола Точен удар
След опасност пред вратата на Чворович, Ботев се организира бързо за контра, като Неделев разтегли от левия към десния фланг, където Бризола успокои топка и стреля слабо в ръцете на вратаря.
15' Берое Корнер
14' Лъчезар Балтанов Неточен удар
След многоходова бърза атака за Ботев, топката бе пратена пи капитана на Ботев - Балтанов, който без да се бави отправи силен удар по земя, а топката мина опасно на сантиметри покрай вратата на Берое.
12' Фелипе Бризола Неточен удар
Удар на Бризола от около 35 метра минава над вратата на Перниш
11' Берое Пропуск
9' Берое Засада
9' Берое Опасна атака
9' Ботев Опасна атака
7' Лъчезар Балтанов Неточен удар
Балтанов стреля с глава след ъглов удар, топката мина над вратата на Берое.
6' Ботев Корнер
6' Лазар Марин Блокиран удар
5' Фелипе Бризола Неточен удар
Ботев върна натиска пред вратата на Берое още в следващата атака. Първо Неделев стреля по земя, но топката бе отбита, след леко разбъркване Бризола се възползва и стреля от токата на дузпата, като кълбото облиза страничната греда на вратата на Перниш.
4' Ботев Опасна атака
2' Цветомир Панов Жълт картон
2' Антон Карачанаков Блокиран удар
Първоначален натиск на гостите от Стара Загора. След многоходова атака Антон Карачанаков излезе на стрелкова позиция и успя да отправи силен удар, но топката се отби от тялото на Генев, след което Цветомир Панов извърши опасен фаул на границата на наказателното поле.
2' Берое Опасна атака