Събития в мача

90+5' Край на мача
90' Станислав Костов Гол
89' Кристиан Добрев Смяна - влиза
89' Тодор Неделев Смяна - излиза
89' Жоао Пауло Пропуск
88' Пирин (Бл) Неточен удар
82' Ботев Опасна атака
80' Серкан Юсеин Смяна - излиза
79' Иван Кирев Смяна - влиза
77' Орлин Старокин Жълт картон
76' Пирин (Бл) Корнер
75' Антон Костадинов Смяна - влиза
75' Юлиян Попев Смяна - излиза
74' Пирин (Бл) Опасна атака
72' Наско Милев Смяна - влиза
71' Омар Косоко Смяна - излиза
64' Цветомир Панов Пропуск
Страхотна атака за Ботев, която премина по дясното крило през Панов, който получи топката в наказателното поле справи се с двама в зелено и излезе сам срещу Костов, като можеше да подаде на Жоао, но избра да стреля и стражът спаси.
63' Пирин (Бл) Опасна атака
63' Ботев Неточен удар
58' Жоао Пауло Гол
Трети гол в мрежата на Пирин. След центриране отляво на Крум Стоянов, Жоао се измъкна и отправи удар по земя в противоположния ъгъл за 3:1.
57' Жоао Пауло Неточен удар
Неделев изведе напред бразилеца, който мина около 10 метра, навлезе в наказателното поле и отправи неточен удар.
56' Пирин (Бл) Опасна атака
55' Кирил Грозданов Смяна - влиза
54' Тони Тасев Смяна - излиза
54' Пирин (Бл) Неточен удар
52' Пирин (Бл) Корнер
51' Пирин (Бл) Корнер
49' Пирин (Бл) Засада
48' Ботев Корнер
48' Тодор Неделев Точен удар
Неделев изненада със силен удар по земя, който попадна право в противоположния ъгъл на вратата на Костов. За късмет на гостите стражът изби в ъглов удар.
48' Ботев Опасна атака
47' Пирин (Бл) Опасна атака
46' Димитър Благов Смяна - влиза
46' Тодор Траянов Смяна - излиза
45' Начало второ полувреме
45' Край първо полувреме
45' Ботев Точен удар
29' Омар Косоко Гол
Косоко отново извежда Ботев напред в резултата - 2:1 за Ботев. Нападателят направи отлично двойно подаване с Жоао Пауло и с удар от близо 11 метра не сгреши.
28' Станислав Костов Жълт картон
27' Станислав Костов Гол
Станислав Костов изравни резултата с бърз гол веднага след попадението на Неделев в мрежата на гостите. След гола бившият футболист на Ботев се израдва по изключително грозен начин пред публиката на Ботев и заслужи скандиранията си по свой адрес.
21' Тодор Неделев Гол (дузпа)
17' Жоао Пауло Пропуск
Пропуск пред вратата на Костов. След поредна грешка от защитата на Пирин, Неделев пое топката и изведе бразилеца, който без да се бави отправи силен удар към вратата на гостите, но тя мина малко над напречната греда.
15' Пирин (Бл) Корнер
15' Ботев Неточен удар
12' Ботев Атака
Изключителна грешка на Румен Сандев, който се опита да върне топката към Костов, но твърде слабо. Жоао Пауло почти достигна коженото кълбо, но в последния момент вратарят на Пирин успя да изчисти и да предотврати сигурен гол.
8' Жоао Пауло Атака
Жоао Пауло търси Косоко в наказателното поле на Пирин, но пасът на бразилеца е пресечен от Краси Костов.
6' Румен Сандев Пряк свободен удар
Възможност за Пирин. Топката бе центрирана от фаул в наказателното поле, където Сандев успя да играе с топката, но не и да отправи силен удар.
3' Крум Стоянов Неточен удар
Заучено положение при първият пряксвободен удар пред вратата на Пирин. Серкан пусна пас по земя към Крум Стоянов, който стреля директно, а топката мина на сантиметри от горния десен ъгъл на вратата пазена от Красимир Костов.
1' Пирин (Бл) Неточен удар
0' Край първо полувреме