Събития в мача

90+3' Край на мача
87' Атанас Чепилов Смяна - влиза
86' Емануил Манев Смяна - излиза
84' Нефтохимик Засада
82' Живко Петков Смяна - влиза
81' Венцислав Христов Смяна - излиза
81' Румен Руменов Смяна - влиза
81' Иван Вълчанов Смяна - излиза
80' Стенио дос Сантос Жълт картон
78' Нефтохимик Корнер
78' Жоао Пауло Смяна - излиза
78' Нефтохимик Точен удар
77' Милко Георгиев Смяна - влиза
77' Нефтохимик Корнер
75' Мариян Огнянов Точен удар
Силен удар на Огнянов е спасен от стража на Боев.
75' Ботев Точен удар
72' Нефтохимик Пропуск
72' Меледже Омнибес Смяна - излиза
72' Атанас Ташолов Смяна - влиза
70' Нефтохимик Неточен удар
61' Венцислав Христов Гол
Мариян Огнянов с хубав пас намери Венцислав Христов, който само насочи топката във вратата на Георги Георгиев.
57' Нефтохимик Засада
55' Радослав Терзиев Пропуск
Неделев прати топката на задна греда право на главата на Терзиев, който от непосредствена близост я прати в аут вместо в мрежата на домакините.
53' Ботев Корнер
49' Нефтохимик Точен удар
49' Нефтохимик Опасна атака
47' Цветомир Панов Смяна - излиза
46' Кристиан Добрев Смяна - влиза
45' Начало второ полувреме
45+2' Край първо полувреме
45' Серкан Юсеин Пропуск
Уникален пропуск пред вратата на домакините. Неделев изсипа топката в наказателното поле, където имаше 4ма оставени непокрити футболисти, като Серкан успя да играе с нея и буквално от 1 метър изкара топката над вратата на Янко Георгиев.
43' Мариян Огнянов Гол
Много груба грешка на Панов, който подари топката на Венци Христов, който финтира Георги Георгиев, но си затвори ъгъла и от аут линията центрира към Огнянов, който бе изпреварен от Кристиан Димитров, който изби топката. След това Николай Дюлгеров стреля със задна ножица, а топката се спря в десния стълб на вратата на Ботев, а при добавката отблизо с глава Мариян Огнянов вкара за 3:0!
42' Ботев Неточен удар
38' Николай Дюлгеров Гол
Центриране от корнер в наказателното поле на Ботев, Дюлгеров засече топката с глава и я изпрати във вратата на Георги Георигев за 2:0
38' Нефтохимик Корнер
37' Нефтохимик Блокиран удар
34' Иван Стоянов Неточен удар
Иван Стоянов можеше да изравни резултата, но пропусна пред Янко Георгиев. Тодор Неделев намери блестящо от едната страна на терена с прехвърлящ пас Иван Стоянов, който без да се замисля стреля директно, но топката мина встрани от вратата.
33' Нефтохимик Пропуск
32' Ботев Опасна атака
30' Венцислав Христов Пропуск
24' Тодор Неделев Греда
Буквлно в следващата атака Неделев пробва изненадва силен удар отдалече и нацели десния страничен стълб на вратата на домакините.
23' Емануил Манев Точен удар
Уникален пропуск за домакините да удвоят резултата. След многоходова атака преминала през Мариян Огнянов и Иван Вълчанов, топката стигна до Емануил Манев, който фронтално срещу вратата стреля, но Георгиев се разтегна и спаси.
20' Нефтохимик Блокиран удар
20' Нефтохимик Корнер
16' Серкан Юсеин Блокиран удар
Бърза атака между Неделев и Жоао, последният подаде на Серкан, който отправи удар, но то бе блокиран от защитник в зелено.
13' Любомир Божинов Гол
След изключително глупавия фаул пред вратата на Ботев, с изпълнението на фаула се нагърби капитана на Нефтохимик Любомир Божинов, който прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Георгиев, който пък от своя страна не помръдна от мястото си.
11' Крум Стоянов Фаул
Ненужен закснял шпагат в краката на противников състезател извърши Крум Стоянов пред своето наказателно поле.
11' Нефтохимик Опасна атака
11' Ботев Опасна атака
11' Нефтохимик Неточен удар
8' Ботев Корнер
8' Жоао Пауло Опасна атака
Отличен пас в коридор на Стенио намери Жоао Пауло, който опита удар по земя, но то бе блокиран. Все пак бразилецът спечели ъглов удар.
6' Крум Стоянов Точен удар
Крум Стоянов отправя успореден на гол линията пас отляво на вратата на Янко Георгиев, но топката попада право в ръцете му.
3' Нефтохимик Неточен удар