"А" група, 2016/17, 17 кръг, 05.12.2016 17:30

минута на мача: FT

Верея (СтЗ)

Събития в мача

90+4' Край на мача
90+3' Серкан Юсеин Смяна - излиза
90+3' Даниел Кутев Смяна - влиза
3 минути продължение
89' Ботев Корнер
88' Ботев Опасна атака
87' Наско Милев Смяна - влиза
86' Жоао Пауло Смяна - излиза
84' Георги Георгиев Жълт картон
83' Георги Андонов Дузпа
Георги Андонов нацели напречната греда на вратата на Ботев и пропусна златна възможност за своя отбор да изравни резултата в самия край на мача, след доста спорно отсъждане на главния арбитър.
82' Осман Балде Смяна - излиза
81' Салим Керкар Смяна - влиза
81' Даниел Златков Жълт картон
80' Ботев Опасна атака
78' Момчил Цветанов Гол
Верея отбелязват чрез засада в мрежата на Ботев. Стражът на Ботев бе прехвърлен и Момчил Цветанов добави топката в мрежата на Ботев.
74' Жоао Пауло Гол
Жоао Пауло удвоява резултата на клубната база на канарчетата в Коматево. След страхотна бърза атака, Неделев се възползва от грешка в атаката на гостите, напредна няколко метра и изведе отлично Жоао зад защитата, той преодоля и Караджов и вкара в мрежата с шпагат.
74' Верея (СтЗ) Корнер
74' Верея (СтЗ) Блокиран удар
71' Педро Еуженио Смяна - излиза
71' Елиаш да Силва Смяна - влиза
69' Радослав Терзиев Пропуск
69' Ботев Корнер
69' Стенио дос Сантос Блокиран удар
69' Жоао Пауло Неточен удар
Удар на бразилеца минава покрай вратата на Верея.
69' Ботев Опасна атака
65' Жоао Пауло Точен удар
Отлична атака за Ботев завършена добре от Жоао, който получи пас отляво, премина през двама в синьо и от малък ъгъл се опита да промуши топката през вратаря, който обаче бе затворил добре вратата и и спаси.
59' Георги Андонов Неточен удар
Андонов стреля от около 25 метра, топката минава встрани от вратата на Ботев.
56' Верея (СтЗ) Пропуск
След ъглов удар топката попадна в юношата на Ботев Георги Андонов, който стреля с глава, а топката премина опасно покрай страничния стълб на вратата пазена от Георги Георгиев.
53' Иван Стоянов Опасна атака
Иван Стоянов напредна отляво и пусна успореден на голлинията пас, топката нацели ръката на защитник в синьо в малкото наказателно поле на Верея, но главният арбитър подмина ситуацията
48' Серкан Юсеин Неточен удар
46' Васил Калоянов Смяна - влиза
46' Георги Ангелов Смяна - излиза
46' Омар Косоко Смяна - излиза
46' Меледже Омнибес Смяна - влиза
45' Начало второ полувреме
45+1' Край първо полувреме
42' Крум Стоянов Точен удар
Бърза контра за Ботев, Крум Стоянов напредна, като можеше да изведе Жоао, но предпочете да стреля към вратата и прати топката право в ръцете на Караджов.
40' Ботев Пропуск
40' Ботев Точен удар
38' Георги Андонов Пряк свободен удар
едро Еуженио центрира от свободен удар, Андонов засече с глава, но не успя да отправи опасен изстрел и Георги Георгиев улови топката.
35' Жоао Пауло Точен удар
Силен удар на бразилеца отдясно, Караджов обаче спасява изстрела на голмайстора на "канарчетата".
33' Верея (СтЗ) Опасна атака
31' Ботев Пропуск
28' Омар Косоко Пропуск
Ботев пропусна да отбележи втори гол в мрежата на Верея. Косоко премина през защитник и пред него се откри пространство, като той навлезезе почти до вратата на Караджов, като избра да подава, но го направи доста слабо и топката му бе отнета.
19' Тодор Неделев Гол (дузпа)
Неделев застана зад бялата точка и не сбърка, като отбеляза с мощен изстрел в левия ъгъл на вратата на Караджов.
18' Жоао Пауло Дузпа
Бразилецът получи пас от Косоко, навлезе сам в наказателното поле, а Илиас Хасани се хвърли в краката му в наказателното поле и доста грубо го повали на земята, а главният арбитър отсъди 11-метров наказателен удар.
18' Ботев Опасна атака
15' Верея (СтЗ) Корнер
13' Серкан Юсеин Пропуск
Ботев организира многоходова атака, като последен с топката игра Серкан. Техничният състезател навлезе в полето на гостите и се опита да намери пролука в защитата на Верея, откъде да отправи изстрел, но такава не му се отвори. В крайна сметка той се стовари на земята, а съотборниците му поискаха дузпа за груба игра, като такава естествено не бе дадена.
12' Момчил Цветанов Неточен удар
Бившият състезател на Ботев пробва удар от далечно разстояние и отново много неточно.
9' Амаду Сукуна Неточен удар
Опита за удар на Сукуна от близко разстояние от вратата на Ботев, топката минава встрани от вратата.
6' Момчил Цветанов Неточен удар
Момчил Цветанов опита задна ножица от границата на наказателното поле, но топката доста далеч от вратата на Господинов.
1' Крум Стоянов Неточен удар
Бърза първа атака за Ботев по лявото крило и силен удар на Стоянов, който минава над вратата на гостите от Верея.