Ботев 1 : 1 ЦСКА 1948 Купа на България, 2020/21, 1, 03.03.2021 12:00

Ботев

Ботев

ЦСКА 1948

ЦСКА 1948

Купа на България 2020/21 - 1/8-финал
03.03.2021 12:00

1:1

минута: 85 '

0:1 (16')
(53') Маркиньос 1:1

ЦСКА 1948

ЦСКА 1948


Зарежда информация

Зарежда информация