Предстоящ мач:

Ботев - Арда

Ботев започна подготовка за мача в Стара Загора, двама тренират на облекчен режим

Отборът на „Ботев“ започна подготовка гостуването си на „Берое“ в 6-ия кръг на „А“ група. В сряда следобед „канарчетата“ проведоха открито занимание на един от тренировъчните терени на базата в Коматево.

Наравно с отбора вече се подготвя Филип Филипов, който лекуваше травма през миналата седмица. На облекчен режим продължава да тренира Нико Варела. Уругваецът продължава да не участва в упражненията с топка, като се очаква това да се случи в рамките на настоящата седмица. На облекчен режим тренира и вратарят Валентин Галев.

Първо занимание с отбора направи конгоанецът Рахави Кифует. 26-годишният нападател с френски паспорт ще изкара пробен период в „Ботев“.

В четвъртък тренировкта на „жълто-черните“ е с начален час 18:00, като в първите си 15 минути тя ще бъде открита за представители на медиите.