Предстоящ мач:

Ботев - Спартак Търнава

Ботев - Спартак Търнава

Ботев тренира в пълен състав в Брестник

Отборът на Ботев се събра отново в пълен състав за второто за деня занимание в сряда. След като пропусна сутрешната тренировка заради вирус, левият защитник Артур Енрике се завърна редом до своите съотборници следобед.

На стадион „Беркут” „канарчетата” проведоха по-кратка, но за сметка на това доста интензивна тренировка, в която не липсваше и традиционното добро настроение. За нея в първия отбор бе привикан и младият вратар от школата Апостол Стоянов, който играе за „жълто-черните“ в първенството на Елитната юношеска група до 19 години.

Срядата е единственият ден от седмицата с двуразови тренировки и до мача с Черноморец в неделя възпитаниците на Ферарио Спасов ще имат по едно занимание на ден.

ГЛАСУВАЙ

Избери най-добър футболист за 2024г., най-добър млад футболист за годината и гол на годината!