Драма в стил Ботев за 106-ия рожден ден (СНИМКИ) 12.03.2018

Ботев Пловдив ознаменува 106-ия си рожден ден с футболен спектакъл в собствен стил и победа като гост над Верея. В стадион "Трейс Арена" в Стара Загора носителите на Купата и Суперкупата на България сътвориха страхотно шоу за публиката, като спечелиха с 4:2 в двубой, започнал с ранен пасив от два гола за момчетата в жълто-черно. Верея поведе с два гола на Венци Христов до 18-ата минута, след което Жоао Пауло преди почивката и Диого Кампос,...
Прочетете още
Статия от категория Последни новини

Ботев започна подготовка за визитата в Стара Загора 09.03.2018

Отборът на Ботев започна подготовката си за гостуването на Верея в двубоя между двата отбора от 25-ия кръг на Първа лига. След ден почивка в петък следобед "жълто-черните" подновиха занимания на клубната база в Коматево.В лагера на "канарчетата" няма контузени след двубоя с Витоша (Бистрица) и отборът се готви в пълен състав за визитата в Стара Загора, която е в понеделник в 17:30 ч.След изтърпени наказания на разположение за мача с Верея ще...