Супер Ботев грабна Суперкупата! 09.08.2017

Ботев Пловдив спечели Суперкупата на България! "Канарчетата" прегърнаха втори трофей в рамките на по-малко от 3 месеца, а жертвата отново бе шампиона Лудогорец, който преклони глава пред носителите на националната купа след 1:1 в редовното време и изпълнение на дузпи. "Жълто-черните" поведоха с блестящ гол от фаул на Тодор Неделев в 16-ата минута, а Вандерсон изравни за разградчани в началото на втората част. Регламентът на мача...
Прочетете още
Статия от категория Репортажи от изиграни мачове

Неделев в групата за Суперкупата 08.08.2017

Плеймейкърът на Ботев Тодор Неделев бе включен в разширения състав за мача за Суперкупата на България срещу Лудогорец. Вторият капитан на тима пропусна последните два мача заради травма в аддуктора, която вече отшумява и Неделев има шансове да се появи в игра в двубоя в сряда вечер.Носителят на Купата на страната и 6-кратния шампион ще спорят за трофея утре от 20:00 ч. на ст. "Лазур" в Бургас."Канарчетата" тренираха във вторник преди обед...