Тежък порой прекъсна контролата на Ботев с Враца

Статията е публикувана на 04 Юли 2018, 19:59
Размер на шрифта

Пороен дъжд прекъсна четвъртата поред контролна среща на Ботев от лятната подготовка. В нея “жълто-черните” посрещнаха на свой терен състава на Ботев Враца, но още в средата на първото полувреме извилата се над Пловдив буря принуди съдията Владимир Вълков да прибере отборите в съблекалнята при резултат 1:0 за “канарчетата”.

Диого Кампос изведе Ботев напред в 16-ата минута след като завърши с удар в близкия ъгъл добра атака на своя отбор. Преди това отлични възможности да отбележат пропуснаха Лъчезар Балтанов и Тодор Неделев

Възпитаниците на Николай Киров диктуваха събитията на терена и демонстрираха добри идеи в атака, но проливният дъжд сложи край на двубоя в 24-ата минута.

Двата отбора нямаше как да доиграят срещата, тъй като теренът вече бе обилно наводнен и невъзможен за нормален футбол.